Rīgas ielās uz noputējušu namu sienām uzzied ziediŠo darbu autori - reversā grafiti veicēji - atzīst, ka vēlējās parādīt rīdziniekiem, kā padarīt atraktīvākas un radošākas Rīgas ielas, ļaujot dārzam ienākt pilsētā.

Reversais grafiti ir videi draudzīgs grafiti veids, kas tiek veikts, izmantojot spēcīgu ūdens vai smilšu strūklu un nenodara kaitējumu objektiem, šajā gadījumā ēku sienām. Tās burtiski tiek nomazgātas, atstājot aiz sevis skaistus ziedu un taureņu formu zīmējumus.

„Latvija var! Mēs varam izcelties arī ar labām idejām un to realizēšanu dzīvē, ko novērtē visā pasaulē. STENDERS jauno darbības desmitgadi uzsāk ar būtiskām pārmaiņām – jaunu zīmolu, jauniem veikala dizainiem, jaunu produktu segmentu – organisko sejas kosmētiku, ko nolēmām komunicēt atšķirīgi nekā līdz šim – ieviešot ideju par dārza ienākšanu pilsētā,” skaidro STENDERS vadītājs Jānis Bērziņš „un tas, ka šī ideja aizrauj arī daudzus citus pasaulē, mūs ļoti priecē.” Īpaši šim mērķim radīta interneta vietne www.gardeneroffeelings.com, kurā ikviens dzīvespriecīgs, radošs cilvēks varēs gūt iedvesmu dažādām idejām, kā padarīt savu dzīvi, apkārtējo vidi atraktīvu, radošāku. „Mēs uzskatām, ka nav vajadzības braukt ārpus pilsētas, lai atrastu savu sajūtu dārzu, bet to var radīt tur, kur mēs atrodamies ikdienā – pilsētā,” stāsta J.Bērziņš.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas