“Rīgas mākslas telpā” atklāta multimediju izstāde “Dārziņš”28. jūlijā, 10. un 11. augustā izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” plkst. 19:00 multimediju izstādes “Dārziņš” ietvaros, skatāma īpaša un izjusta laikmetīgās dejas izrāde.

No 21.jūlija apmeklētāju vērtējumam nodotajā izstādē “Dārziņš”, kas skatāma “Rīgas mākslas telpa” Lielajā zālē, tikai trīs īpašus vakarus, iespēja paplašināt priekšstatus par Emīlu Dārziņu baudot ne tikai multimediju izstādi, bet arī Lienes Gravas radītu laikmetīgās dejas izrādi, kuru izdejos dejotājs Artūrs Nīgalis. Izrādei orģinālmūziku kopīgi sacerējuši elektroniskās mūzikas autors Oyaarss un ģitārists Mārcis Auziņš.

Ieceres iniciatore ir horeogrāfe Liene Grava, kuras interese par Emīla Dārziņa (1875–1910) dzīvi un likteni rosināja sadarboties ar režisoru Robertu Rubīnu un mūzikas apskatnieku Orestu Silabriedi.

Izrādes laikā dejotājs Artūrs Nīgalis skatītājiem izdejos stāstu par komponistu, kura iemīļotās melodijas un traģiskais dzīvesgājums visos laikos rosinājis pārdomas par to, kā radošam garam sadzīvot ar savu identitāti un kā cilvēka izdarītās izvēles ietekmē viņa dzīvesgaitu.

Dejas izrāde notiks 28. jūlijā, 10. un 11. augustā “Rīgas mākslas telpā” plkst.19:00.

Izstāde apmeklētājiem būs pieejama līdz 21. augustam.

Biļešu cena uz izstādi un dejas izrādi – 15 EUR. Uzrādot iepriekš iegādātu biļeti uz izstādi, atsevišķi uz izrādi biļetes cena – 10 EUR.

Biļetes uz dejas izrādi iegādājamas aula.lv e-vietnē un Rīgas mākslas telpā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas