Rīgas Motormuzeju “Muzeju naktī” un dienā apmeklē gandrīz 13 tūkstoši interesentuRīgas Motormuzeju Starptautiskajā muzeja naktī un dienā apmeklēja gandrīz 13 tūkstoši interesentu. Tas ir vismaz par pāris tūkstošie vairāk nekā citus gadus un to veicināja dažādās aktivitātes gan muzejā, gan arī tuvējā apkārtnē.

Atbalstot šā gada muzeja nakts devīzi "Zilā krāsa - jūra", Rīgas Motormuzejā godā tika celti zilie Zil`i. Īpaši muzejā tika gaidīti mazie apmeklētāji – visas dienas garumā bērni piedalījās spēlē "Saliec velosipēdu", izmēģināt radio vadāmo modelīšu trasi, zīmēja, krāsoja, orientējās starp muzeja eksponātiem vai skatījās video filmas par muzeja ievērojamākajiem eksemplāriem.

Lai tumsai iestājoties nebūtu lieki jādrūzmējas, Rīgas Motormuzejs apmeklētājiem bez maksas bija pieejams visu dienu. Turklāt pa dienu Biķernieku trasē norisinājās azartiskās sacensībasun trases biroja ēkā interesenti pirmo reizi varēja apskatīt Rīgas Motormuzeja motoru sporta kolekciju.

Muzeja naktī šogad piedalījās arī Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle, kura tāpat kā Rīgas muzejs bija pieejama no plkst.10:00 rītā līdz pusnaktij.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas