Rīgas pareizticīgo kamerkoris “Blagovest” aicina uz Jaungada koncertu15. janvārī plkst. 15.00 Koncertzālē “Ave Sol” Rīgas pareizticīgo kamerkora “Blagovest” Jaungada koncerts.

Kamerkora “Blagovest” sniegumā skanēs Andreja Selicka īpaši korim “Blagovest” radītais “Kristus Piedzimšanas svētku slavinājums” - tradicionālu pareizticīgo dziedājumu - neumu jeb znamennij raspev un grieķu/bizantiešu Kijivas dziedājumu aranžējums mūsdienīgā pārlikumā, Dmitrija Bortņanska 21. koncerts “Kas mitinies Visuaugstā aizsardzībā” (90. psalms) un ukraiņu komponistu Viktorijas Poljovas un Jakova Jaciņeviča kompozīcijas, kā arī Ērika Ešenvalda, Andreja Mikitas, Vladimira Martinova un citu autoru skaņdarbi korim un solistiem.

Rīgas pareizticīgo kamerkoris “Blagovest” ir izcila, vienreizēja muzikāla vienība, kas ar savu darbību apliecina dažādu kultūru veiksmīgo līdzāspastāvēšanu, neizbēgamo savstarpējo ietekmi un mijiedarbību. Mākslinieciskais vadītājs Aleksandrs Brandavs, diriģenti Oksana Čerkasova un Jānis Kokins.

Jaungada koncerta moto: “Gods lai Dievam augstībā, miers virs zemes un cilvēkiem ir labs prāts!”

Biļetes cena 10,00 EUR.

Biļetes uz koncertu nopērkamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas