Rīgas Porcelāna muzejā martā veidošanas darbnīca “Faktūra”Martā Rīgas Porcelāna muzejā no otrdienas līdz sestdienai būs pieejama porcelāna veidošanas darbnīca “Faktūra”, kurā varēs apgūt dažādu faktūru pielietojumu, radot oriģinālus trauciņus.

Visu martu porcelāna veidošanas darbnīcā varēs izmantojot iepriekš sagatavotus materiālus, ar kuriem veidot unikālas un aizraujošas faktūru kompozīcijas. Katrs dalībnieks saņems veidojamo porcelāna masu un dažādus materiālus, piemēram, spiedogus, augus, audumus un citus materiālus, ar kuru palīdzību masā veidot daudzveidīgas faktūras.

Radošā darbnīca ir pieejama bērniem no 7 gadu vecuma, kā arī pieaugušajiem individuāli vai grupās, priekšzināšanas nav nepieciešamas. Darbnīca pieejama cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Gatavos darbus varēs saņemt pēc dažām nedēļām Rīgas Porcelāna muzejā.

Darbnīcu vadīs muzejpedagoģes Vita Lukstiņa un Astra Kaprāne. Darbnīca martā pieejama no otrdienas līdz sestdienai. Dalības maksa darbnīcā 9,00 EUR.

Obligāta iepriekšējā pieteikšanās pa tālruni +371 26406354 vai e-pastu rpmdarbnica@riga.lv katru dienu no plkst. 11.30 līdz 17.30, izņemot pirmdienas un svētdienas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas