Rīgas Porcelāna muzejs augustā aicina uz flīžu apgleznošanas darbnīcāmRīgas Porcelāna muzejā (Kalēju ielā 9/11, Vecrīgā) 2023. gada augustā no otrdienas līdz sestdienai plkst. 11.00-18.00 ir iespēja pieteikties dalībai flīžu apgleznošanas darbnīcā.

Vasaras sezonā, augustā Rīgas Porcelāna muzejs pilsētas iedzīvotājiem un viesiem piedāvā radoši darboties flīžu apgleznošanas darbnīcā! Balta, neglazēta flīze 15 x 15 cm izmērā, košu krāsu palete un visai vienkāršā apgleznošanas tehnika ļauj realizēt jebkuru savu māksliniecisko ieceri arī bez īpašas sagatavošanās un priekšzināšanām! Aukstās apgleznošanas krāsas neprasa pēcapstrādi un apdedzināšanu krāsnī, tāpēc flīze būs paņemama līdzi uzreiz pēc darbnīcas beigām!

Līdzās īpašajam mēneša piedāvājumam turpina būt pieejama arī porcelāna trauku apgleznošana ar profesionālajām krāsām, pēcapstrādi un apdedzināšanu krāsnī 780 – 1240 grādos pēc Celsija; gatavais priekšmets saņemams muzejā divu nedēļu laikā pēc nodarbības.

Aicinām ar radiem, draugiem un kolēģiem, vai arī rāmā vienpatībā iemēģināt roku porcelāna mākslā, vienkāršākā vai sarežģītākā apgleznošanas tehnikā!

Darbnīca pieejama arī personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas