Rīgas svētku ietvaros Arēnā Rīga uzstāsies “Mumiy Troll”


Viens no spilgtākajiem Rīgas svētku pasākumiem būs Krievijas slavenās grupas "Mumiy Troll" koncerts 19. augustā, kas notiks "Arēnā Rīga", informēja Rīgas pašvaldībā.


2012. gada maijā "Mumiy Troll" devušies apkārt pasaulei uz burukuģa "" klāja, kur strādā pie jauna albuma. Pa ceļam grupa koncertēs ostas pilsētās Somijā, Vācijā, Francijā un citās valstīs, tai skaitā iegriezīsies arī Latvijā, lai uzstātos Rīgas pilsētas svētkos.


"Mumiy Troll" nenoliedzami ir spilgtākā mūsdienu Krievijas rokgrupa – viņu pazīšanās zīme ir neparastais vokāls, enerģijas pilnās uzstāšanās koncertos un festivālos un, protams, īpašais, tikai "Mumiy Troll" raksturīgais mūzikas stils – rockapops.


Līdz šim brīdim "Mumiy Troll" izdevuši 8 studijas albumus, ieguvuši neskaitāmas mūzikas balvas un titulus un uzstājušies kupli apmeklētos koncertos gan Krievijā, gan ārpus tās robežām, tai skaitā arī Rīgā. Kā zināms, grupai "Mumiy Troll" izveidojusies lieliska sadarbība un draudzība ar vairākiem Latvijas mūziķiem v piemēram, vienu no grupas dziesmām latviešu valodā iedziedājusi Linda Leen, arī grupas videoklipi vairākkārt filmēti Latvijā.


Biļetes var iegādāties "Biļešu servisa" kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas