Rīt Daugavas koncertzālē uzstāsies “Dagamba”Šī gada 9. jūlijā Daugavas koncertzāles skatuvi rībinās eksperimentālās mūzikas grupa Dagamba.

Koncertā tiks atskaņoti grupas oriģinālskaņdarbi, kuru radīšanas procesā mūziķi iedvesmojušies no tādiem klasiskās mūzikas grandiem kā Bahs, Bēthovens, Prokofjevs, Orfs uc. Viņu aranžijas ir pārdrošas un mazliet pārsteidzošas, apvienojot dažādu laiku un mūzikas stilu elementus jaudpilnā performancē.

Muzikālajā sniegumā varēs atpazīt kā Grīga Solveigas dziesmas motīvu tā Led Zeppelin Imigranu dziesmu, tomēr droši var apgalvot, ka tādā muzikāli piesātinātā karuselī klasiskās un populārās mūzikas hiti vēl nebūs bijuši iejaukti. Ar grupas Dagamba radošo līderu Valtera Pūces un Daiņa Teņa ceļa vārdiem Bahs dosies uz Irānu un Prokofjevs sastaps Ceļojošo bruņinieku no filmas “Knight Rider”, Mocarts dalīsies pieredzē ar Radiohead. Turpat arī daudz citu pārsteidzošu muzikālu satikšanos, kuras jo īpaši eksotiskas padarīs ritma pavēlnieks Hamidreza Rahbaralam, kas muzicēs uz 8000 gadu veca sitaminstrumenta

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas