Robijs Viljamss uzstāsies Tallinā ar vienīgo koncertu Ziemeļeiropā


Nākamā gada 20.augustā Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies britu popmūzikas zvaigzne Robijs Viljamss (Robbie Williams). Šis būs vienīgais mūziķa koncerts Ziemeļeiropā un pārdošanā Latvijā nonāks vien 7000 biļetes.


Robija Viljamsa jaunās Eiropas koncertturnejas ietvaros notiks 15 stadionu un brīvdabas šovi, tai skaitā arī Tallinā. Īsi pirms turnejas izziņošanas mūziķis sniedza trīs iesildīšanās koncertus "O2" arēnā Londonā. 50 000 šova biļetes tika pārdotas stundas laikā, bet pieprasījums pēc tām 50 reizes pārsniedza piedāvājumu.


Joprojām nepārspēts ir mūziķa Ginesa pasaules rekords, kad pēc 2006. gada pasaules turnejas "World Tour 2006" izziņošanas pirmajā dienā tika pārdoti 1,6 miljoni biļešu.


Jau ziņots, ka novembra sākumā iznāca devītais Robija Viljamsa studijas albums "Take The Crown". Un jau ar albuma pirmo singlu "" Robijs Viljamss atgriezās Apvienotās Karalistes singlu topa 1. vietā. Šis ir četrpadsmitais numur 1 singls bijušā grupas "Take That" dalībnieka kontā.


"Take The Crown" ir pirmais Robija solo albums pēc trīs gadu pārtraukuma. Tāpat kā singls, arī albums uzreiz iekaroja visaugstāko pozīciju, ierindojoties Apvienotās Karalistes albumu topa 1. vietā.


Robijs Viljamss ir komerciāli veiksmīgākais solo mākslinieks Lielbritānijas vēsturē - dziedātājs savas solo karjeras laikā pārdevis vairāk nekā 77 miljonus albumu kopiju.


Biļetes uz Robija Viljamsa koncertu no 3. decembra nopērkamas Ticketpro biļešu kasēs TC Galleria Riga,SpiceSpice HomeDomina ShoppingRīga PlazaOlimpia, MAXIMA XX un MAXIMA XXX informācijas centros. Biļetes ērti un ātri būs nopērkamas arī internetā www.ticketpro.lv. Biļetes cena - Ls 49.

Bet jau šopiektdien, 30. novembrī, plkst. 10 Ticketpro interneta veikalā un arī Ticketpro kasēs tiks uzsākta Robija Viljamsa koncerta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Reģistrācija www.fbi.lv – bez maksas.

 


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas