”Rock’n’Berries” laiž klajā pikantu video dziesmai ”Shake That”Sākoties jaunam gadam, grupa "Rock'n'berries" nāk klajā ar jaunu dziesmu "Shake That", kam tapusi arī visai pikanta videoversija.

Grupas solists Oskars norāda: "Dziesmas "Shake That" stāsts ir daudz dziļāks nekā sākotnēji varētu šķist. Tas nav tikai par kaisli un izklaidēm, bet gan par sabiedrību un tās padošanos kārdinājumiem. Nereti liktenis mums piespēlē dažādas iespējas, kuru tālākā attīstība ir atkarīga tikai un vienīgi no mums pašiem. Mēs varam būt ļoti savtīgi un egoistiski, tomēr ir reizes, kad vajadzētu padomāt, kas šajā dzīvē ir patiesi svarīgs."

Dziesmas mūzikas autors ir Reinis Ašmanis, teksta autors Oskars Millers. Videoklipu filmējis un producējis Emīls Ašmanis, aktrise Laura Brokāne.

"Rock'n'berries" dibināta 2013. gadā. Pagājušā gada sākumā grupas debijas albums "Smoothie Call" tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai "Zelta mikrofons 2017" kā labākais pop mūzikas albums, savukārt pati grupa – kā gada labākā debija.Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas