Rodions Gordins sadarbībā ar Edvardu Griezi izdod dziesmu “Crashing Down”Rodions Gordins sadarbībā ar Edvardu Griezi izdevis dziesmu un videoklipu “Crashing Down”, informē Mikrofonu ieraksti.

Deju mūzikas producenta Rodiona Gordina ierakstus izdevušas tādas prestižas Eiropas deju mūzikas izdevniecības kā “Kingdom Kome Cuts” un “Kontor Records”. Veiksmīgi sadarbojies ar duetu "Dvīnes" un Amerikāņu dziedātāju Dustinu Paulu (Dastin Paul) . Remiksējis un, producējis vairākus pašmāju deju mūzikas hitus, kas skanējuši daudzās Eiropas radiostacijās un iekļuvuši arī EHR Top 40.

Dziedātājs Edvards Grieze tikko bija redzams LTV projektā SUPERNOVA, kur izpildīja dziesmu New Day. Absolvējis Ventspils mūzikas vidusskolu kur mācījies vokālo mākslu un klavierspēli. Sadarbojies ar producentiem Rassell un DJ Makree.

Dziesma producēta studijā “Labo ierakstu studija” sadarbībā ar Jāni Kalvi.

Dziesmas tekstu rakstījis amerikāņu dziedātājs un dziesmu autors Korejs Endrjū (Corey Andrew).

Videoklips filmēts pirms pāris nedēļām Carnikavas jūrmalā. Klipa galvenajā lomā ir dejotājs Rūdolfs Patriks Gediņš. Filmēja un montēja Ritvars Bluka. Otrais operators Rihards Kalaida. Par stilu rūpējās Līga Banga, bet par grimu Laura Pudovska.

Dziesma pieejama portālos Doremi.lv, Amazon un Spotify.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas