Sabilē notiks ikgadējie Vīna svētki


Sabilē jūlija beigās notiks ikgadējie Vīna svētki, kas kļuvuši par vienu no populārākajiem pasākumiem Kurzemē, vēsta pasākuma organizatori.


Vīna svētku apmeklētājiem šogad būs iespēja piedalīties dažādos pasākumos, tostarp būs iespēja vārdot lapsenes un pierunāt mušas, "Bobsleju trasē" varēs nošļūkt pa vīna putām starp Sabiles Pilskalnu un Vīna kalnu, klausīties leijerkastes skaņās un ielu muzikantu dziesmās. Šogad Vīna svētkos tiks vārītas arī ziepes "Ziepotavā" un ēstas melleņu klimpas "Melleņotavā".


Kā jau katru gadu, arī šogad neizpaliks teatralizētais gājiens, kurā šogad izrādīs "Sabiles rekordus". Svētku laikā darbosies vīna tirdziņš, kā arī būs iespēja degustēt vīnu, kas darīts no Sabiles Vīna kalna pērnā gada vīnogu ražas.


Sabiles Vīna svētki šogad norisināsies no 26. līdz 29. jūlijam.


Kā vēsta svētku organizatori, Sabiles vīna svētki šogad notiks jau 14.reizi, pulcējot dalībniekus no tuvākas un tālākas apkārtnes. Vīna svētki ir ieguvuši arī Kurzemes tūrisma asociācijas augstāko gada apbalvojumu "Lielais Jēkabs", kur pārliecoši uzvarēja nominācijā "Dižais Kurzemes pasākums 2011".

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas