Sācies jaunais televīzijas šovs “Iesaukts armijā!”Vakar, 6. augustā kanāla LNT skatītājiem novertēšanā pirmo reizi tika nodots jaunais izdzīvošanas šovs "Iesaukts armijā!", kas jau atzinīgi novērtēts sociālajos tīklos.


Vakar televīzijas skatītājiem bija iespēja iepazīties ar šova dalībniekiem, kuri pārvarējuši dažādus pārbaudījumus turpinās cīņu par galveno balvu. Raidījums jau paspējis izsaukt rezonansi sociālajos tīklos, kur gandrīz neviens nav izteicies negatīvi un ar nepacietību gaida nākamo televīzijas šova sēriju.


Televīzijas šovs piedāvā iespēju pašiem uz savas ādas izdzīvot Latvijas karavīru ikdienas darbu. Šovs sniegs unikālu iespēja izdzīvot īstu karavīru ikdienu desmit diennakšu garumā, dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija. Kā ierasts būs arī izbalsošana un beigās uzvarēs tikai viens.

Kā norāda topošā šova producentu grupa, tad viņi ir pārliecināti, ka šovs spēs sniegt spilgtas emocijas kā šova dalībniekiem, tā arī skatītājiem. Šovs noteikti sagādās pilnu emociju gammu, sākot no priekiem līdz bēdām, no uzvarām līdz rūgtiem zaudējumiem.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas