Sācies nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” skatītāju balsojums12. janvārī sabiedrisko mediju portālā LSM.lv sācies balsojums par "Lielā Kristapa" filmām. Visvairāk balsu saņēmusī filma iegūs skatītāju simpātiju balvu – vienu no īpašajām balvām, kas tiks pasniegtas “Lielā Kristapa” noslēguma ceremonijā 4. februārī.

Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps 2023" skatītāju balsojumā piedalās 31 kino darbs – visas filmas, kas nominētas kādā no "Lielā Kristapa" balvas kategorijām un līdz balsojuma sākumam tikušas publiski izrādītas (piemēram, kinoteātros, kino festivālos, televīzijā, tiešsaistē vai digitālās platformās). Balsojums, kas pieejams LSM tīmekļvietnē, norit no 2024. gada 12. janvāra pulksten 7.00 līdz 2. februāra pulksten 23.59. Balsot par saviem favorītiem iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu vai e-pastu.

Skatītāju balsojuma uzvarētāju paziņos “Lielā Kristapa” balvu pasniegšanas ceremonijā 4. februārī. Tā šogad tiks veidota kā multimediāla izrāde, kas atklās skatītājiem filmu veidošanas aizkulises. Svinīgajā ceremonijā Dailes teātrī pasniegs balvas labākajām filmām un filmu nozares profesionāļiem, kā arī īpašās žūrijas un sadarbības partneru balvas un balvu par mūža ieguldījumu filmu mākslā. Skatītāji to varēs vērot Latvijas Televīzijas un portāla LSM.lv tiešraidē.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas