Sadalītas “Zelta avenes” aizvadītā gada sliktākajām filmām un aktieriemKā tradicionāli, pirms "Oskaru" balvu pasniegšanas ceremonijas, sadalītas arī "Zelta avenes" balvas, kas tiek pasniegtas pērnā gada sliktākajām filmām un aktieriem. Par gada sliktāko filmu atzīta Kamerona Kirka filma "Glābjot Ziemassvētkus".

Ziemassvētku filma "Glābjot Ziemassvētkus" kopumā saņēmusi sešas nominācijas, no kuram uzvarējusi četrās - par sliktāko aktieri, sliktāko salikumu, sliktāko scenāriju un, protams, arī par filmu.

Par gada sliktāko režisoru atzīts Maikls Bejs par grāvēju "Transformeri: Iznīcības laikmets". Režisoram šī jau ir otrā "Zelta avenes" balva, 2009. gadā Bejs saņēma anti- oskara balvu par filmu "Transformeri: Pieveikto atriebība".

Par sliktāko aktrisi atzīta Kamerona Diaza par lomām komēdijās "Atriebība sieviešu gaumē" un "Seksa video".

Par sliktāko otrā plāna aktieri atzīts Kelsijs Grammers, savukārt sieviešu kategorijā uzvarējusi Megana Foksa par lomu filmā "Bruņurupuči nindzjas".

Par aizvadītā gada sliktāko rīmeksu atzīts mūzikls "Annie".

Kopš 1980. gada tiek apbalvoti un godināti aktieri un režisori par sliktāko veikumu kinomākslā. Atšķirībā no populārās Oskaru ceremonijas “Zelta avenes” ceremonija ir kino industrijas darboņu maz apmeklēta un reti kāds aktieris arī ierodas saņemt pelnīto balvu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas