Sākas biļešu pārdošana starptautiskajam mūzikas festivālam Laba Daba 2016Sākta biļešu tirdzniecība uz Starptautisko mūzikas festivālu "Laba Daba 2016".

Starptautiskais mūzikas festivāls nākamgad notiks augusta pirmajā nedēļas nogalē - no 5.augusta līdz 7.augustam. Vieta – brīnišķīga un nemainīga - Līgatnes pagasta Ratnieki.

Nemainīgi tiks piedāvās dažādas regeja, etno-folka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas gan no Latvijas, gan ārvalstīm, būs arī bagāta papildprogramma ar radošām, aizraujošām un izzinošām aktivitātēm visām paaudzēm. Šobrīd uzsākts darbs pie jaunu ideju ģenerēšanas, lai 2016.gada festivālu nedaudz atsvaidzinātu ar dažāda veida jaunumiem. Gada sākumā tiks izziņotas arī pirmās grupas.

Pirmssvētku laikā sākas arī pirmo festivāla biļešu tirgošana visās Biļešu servisa kasēs. Biļetes līdz februārim pieejamas par 25 Eur. Biļetes no 9.decembra ir pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Līdz februāra sākumam visa festivāla biļetes cena ir 25Eur. Tiek saglabāts arī vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā, vecāku pavadībā ir bezmaksas. Biļetes nav nepieciešams pirkt bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot).

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas