Sākas biļešu tirdzniecība uz Rīgas Operas festivālu 201821. decembrī sākas biļešu tirdzniecība uz Rīgas Operas festivālu 2018, kā arī izrādēm maijā un jūnijā.

25. maijā notiks 2017./2018. gada sezonas pēdējā pirmizrāde – Gaetāno Doniceti opera “Dons Paskvāle”. Šis dramma buffo meistardarbs ir jautrs stāsts par to, kā padzīvojušu vecpuisi izjoko viņa ārsts un ārsta māsa – jauna, skaista atraitne, kuru finālā apprec mīlas jūtu pārņemtais brāļadēls. Šajā darbā pazīsiet commedia dell’arte raksturīgos tēlus. 20. gadsimta 50. gadu estētikā radīto jauniestudējumu, kura scenogrāfijā būtiska nozīme būs videomākslai, veidos muzikālais vadītājs Mārtiņš Ozoliņš, kā arī radošā komanda no Itālijas – režisors un scenogrāfs Džordžo Korseti, kostīmu mākslinieks Frančesko Espozito un videomākslinieks Igors Renceti.

Rīgas Operas festivāls 2018 notiks no 6. līdz 17. jūnijam. Atzīmējot Latvijas valsts un Latvijas Nacionālās operas simtgadi, festivāla pirmā nedēļa būs veltīta latviešu mūsdienu operai un tās ietvaros tiks izrādīta Ērika Ešenvalda “Iemūrētie” (6. jūnijā), Andra Dzenīša “Dauka” (8. jūnijā), Zigmara Liepiņa “Turaidas Roze” (9. jūnijā) un Artura Maskata “Valentīna” (10. jūnijā). Festivāla otrajā nedēļā notiks sezonas jauniestudējumu izrādes – Igora Stravinska “Izvirtības hronika” (13. jūnijā), Džakomo Pučīni “Turandota” (14. jūnijā) un Gaetāno Doniceti “Dons Paskvāle” (15. jūnijā). Festivāls un arī visa 2017./2018. gada sezona izskanēs ar greznu Galā koncertu, kurā dziedās izcili viessolisti un labākie Latvijas Nacionālās operas solisti.

Biļešu tirdzniecība uz Marisa Jansona un Bavārijas Radio simfoniskā orķestra koncertu, kas notiks 13. maijā, tiks izsludināta atsevišķi.

Biļetes var iegādāties Latvijas Nacionālās operas un “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas