Sākas Normunda Rutuļa koncerttūre “Vēstule meitenei”Šodien, 30. septembrī, Valmieras Kultūras centrā aizsāksies Normunda Rutuļa koncerttūre "Vēstule meitenei".

Šogad Normunds Rutulis iepriecinās sava talanta cienītājus ar jaunu muzikālu projektu. Tā rezultātā izveidots nebijis duets ar jauno un talantīgo dziedātāju Katrīnu Cīruli un zviedru mūziķa Hans Antehed trio. Pirmais šī projekta radio singls un videoklips “Vēstule meitenei” klausītājus sasniedza tieši Valentīndienā. Tāds nosaukums dots arī albumam un koncerttūrei.

Hans Antehed ir zviedru mūziķis, kura ģimenes otru pusi veido latviete Inese. Hans labi runā latviešu valodā un ir iemīlējies arī latviešu mūzikā. To viņš apliecinājis ar diviem latviešu dziesmu albumiem “Latvian sentiments” 2011.gadā un “More latvian sentiments” 2014.gadā. Sadarbībai ar Hans Antehed Normunds brieda 2 gadus, līdz beidzot abas puses nolēma rīkoties.

Jaunajā dziesmu albumā “Vēstule meitenei” iekļautas latviešu estrādes klasikai pieskaitāmās – Dzel manī sauli, Anita, Dziesmiņa Rīgai, Rīta aicinājums, u.c. dziesmas Hansa Anteheda aranžējumos.

Koncerttūre norisināsies oktobrī, ar centrālo koncertu koncertzālē “Rīga”, 16.oktobrī. Koncertu apmeklētājiem mūziķi sniegs koncertu divās daļās. Pirmajā atskaņojot jaunā albuma repertuāru, bet otro veltot Normunda “mūžam zaļajiem” hitiem – Raudāja māte, Tikai vienu reizi, Cāļus skaita rudenī, u.c.

Tas viss, ar vieglu pieskārienu elitārajai mūzikai, sagādās patīkamas emocijas kā jauniem, tā pieredzējušiem klausītājiem, jo, kur mīt patiesa mīlestība uz mūziku, tur mijiedarbība starp klausītāju un izpildītājiem kļūst nesaraujama. Atliek vien pārliecināties par to pašiem.

Koncertu programma:

30. Septembrī- Valmieras Kultūras centrā
1. Oktobrī - Aizkraukles pilsētas Kultūras namā
2. oktobrī - Ventspils Kultūras centrā
3.oktobrī - Tukuma pilsētas Kultūras namā
4.oktobrī - Siguldas Koncertzālē Baltais flīģelis
5.oktobrī - Ādažu kultūras centrā
7.oktobrī - Kuldīgas Kultūras centrā
8.oktobrī - Blīdenes Kultūras namā
9.oktobrī- Madonas Kultūras namā
10.oktobrī- Mālpils muižā
15.oktobrī -Talsu Tautas namā
16.oktobrī- Koncertzālē "RĪGA"
17.oktobrī- Jelgavas Kultūras namā
18.oktobrī- Liepājas Latviešu biedrības namā

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas