Sāksies XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku skašu maratons23. februārī ar deju lieluzveduma Māras zeme un koncerta Vēl simts gadu dejai deju kolektīvu repertuāra apguves un Svētku dalībnieku atlases skatēm aizsāksies intensīvākais laiks ceļā uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem - skates, kurās tradicionāli tiek pārbaudīta koprepertuāra apguve un noskaidroti Svētku dalībnieki.

23. februārī plkst. 15:00 VEF Kultūras pilī notiks preses konference par koprepertuāra nozaru skašu norisi un prasībām, kā arī oficiālā Svētku partnera pieteikums.

Pasākumā piedalīsies:

Signe Pujāte, Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore

Eva Juhņēviča, Svētku izpilddirektore

Jānis Purviņš, Deju lieluzveduma Māras zeme mākslinieciskais vadītājs, žūrijas loceklis

Gints Ceplenieks, Noslēguma koncerta Zvaigžņu ceļā virsdiriģents, žūrijas loceklis

Aleksandrs Oskins, AS Wess padomes priekšsēdētājs

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku lieluzveduma Māras zeme un koncerta Vēl simts gadu dejai deju kolektīvu repertuāra apguves un Svētku dalībnieku atlases skates sāksies ar Rīgas kolektīvu skati, kas notiks no 23. (no plkst.17:00) līdz 25. februārim (24.02. - no plkst.11:00; 25.02. – no plkst.12:00) VEF Kultūras pilī. Koru nozares skates sāksies 17. martā Rīgā, savukārt pūtēju orķestru skate notiks 10. un 11. martā Ogrē.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas