“Saldās sejas” izdod albumu “Klausieties visi”Grupa “Saldās sejas”, kuras pirmsākumi meklējami 80to gadu vidū Liepājā, un kuras dibinātāju vidū savulaik bijuši Zigfrīds Muktupāvels, Ivo Fomins, Tomass Kleins, Guntars Račs, Ainars Virga un citi, beidzot, pēc 34 gadiem izdevuši savu pirmo studijas albumu! Līdz ar albuma izdošanu, tiek publicēts arī albuma tituldziesmas “Klausieties visi!” (G.Rača mūzika un vārdi) video.

Dziesmas “Klausieties visi!” video producents ir Kaspars Dvinskis un bez grupas dalībniekiem, tajā piedalās arī deju studijas PRO/X dejotāji, bet horeogrāfiju veidojusi studijas vadītāja Ieva Biteniece, kura par darbu pie dziesmas video stāsta: “Šī dziesma uzrunāja ar jaudu, it īpaši tas ģitāras solo! Jauniešiem devu uzdevumu - būt pārliecinātiem, tādiem, kuri spēj par sevi pastāvēt, neaizmirstot cienīt apkārtējos. Viņi ātri uztvēra ideju un veiksmīgi to realizēja."

Grupas albumā “Klausieties visi!” pavisam ir iekļautas 12 jaunas dziesmas un viena papildus dziesma – “Lācis”, kas ir viens no grupas šī brīža lielākajiem hitiem. Albumā iekļauta šīs dziesmas studijas versija, kas agrāk nav bijusi publicēta. Lielāko daļu albuma dziesmu ir sarakstījis tandēms Kleins un Račs, bet albumā ir iekļauta arī grupas jaunā solista Jāņa Narkevica dziesma “Iemīlējies autobuss” ar Rača vārdiem un Raimonda Paula un Gata Zotova dziesma “Koks ar diviem galiem”, kas vairākus mēnešus šogad turējusies augstās vietās “Muzikālās bankas” dziesmu aptaujā. Visas albuma dziesmas ierakstītas sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču, kurš ierakstīja, miksēja un kopīgi ar zviedru producentu Martinu Ankeliusu veidoja albuma “master” gala apstrādi.

Pašlaik grupas sastāvā muzicē: Guntars Račs (bungas, balss), Tomass Kleins (ģitāra, balss), Jānis Narkevics Jr. (balss, trompete, ģitāra), Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass, balss) un Katrīna Bindere (balss). Grupas koncertos vienmēr piedalās viesmuzikanti, starp kuriem parasti ir Ivo Fomins, Ainars Virga, Buks, Normunds Rutulis, Kristena Cīrule, Normunds Jakušonoks u.c.

Albuma publiskā prezentācija notiks š.g. 22. augustā, plkst. 19.00, “Dzintaru koncertzālē”, Guntara Rača jaunās grāmatas “Mīlestība ir” atvēšanas svētku ietvaros. Koncertā piedalīsies un savu labāko dziesmu programmu vienas koncerta daļas garumā izpildīs grupa “bet bet”, uzstāsies Ivo Fomins, Kristena Cīrule un vokālais trio “Limonāde”.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas