Samanta Tīna pārdzied grupas “Jumprava” dziesmuKrāšņā dziedātāja Samanta Tīna pārdziedājusi grupas "Jumprava" dziesmu "Klusi savas rokas”.

“Mana pati pirmā sakomponētā dziesma no pagājušā gadsimta 80-iem gadiem. Dziesma bija grupas „Jumprava” pirmajā programmā un kad 2014. gadā gatavojāmies grupas 30 gadu jubilejas tūrei, klausoties ko mēs varētu spēlēt koncertā, par lielu pārsteigumu sev, atklāju no jauna šo dziesmu. Vienīgais, kas mani skumdināja bija tas, ka ieraksts izklausījās diezgan bēdīgs, tāpēc vēlējos dziesmu ieskaņot no jauna. Domāts, darīts – izsapņoju kā tai jāskan un Reinis Sējāns to realizēja studijā. Radās jautājums, kas šo dziesmu dziedās – pirmajā versijā es pats to dziedāju ( „Jumpravā” I.Ulmanis), taču likās, ka dziesmu jādod dziedātājai - balsij jābūt piesātinātai, dziļai, spēcīgai un kaislīgai, tai pašā laikā jūtīgai. Daudz klausījos mūsu dziedātājas un vērtēju, kura būtu tā īstā. Uzrunāju Samantu Tīnu un, par lielu prieku man, viņa piekrita. Esmu gandarīts par rezultātu un ceru, ka dziesma „Klusi savas rokas” lai gan skan mazliet neierasti, klausītājus aizķers, man pašam tā ļoti patīk," komentē dziesmas autors Aigars Voitišķis.

“Dziesmai jau iepriekš piemita savs šarms, ko nevar noliegt. Man bija liels gods, kad Aigars Voitišķis mani uzrunāja šo dziesmu reanimēt tieši ar manu vokālu, bet tai pašā laikā liela atbildība, jo grupa “Jumprava” ir neatņemama Latvijas mūzikas sastāvdaļa un kultūras mantojums! Pie dziesmas strādājām ļoti ilgi, bet manuprāt, šis laiks ir sevi attaisnojis un arī dzen rezultāts! Paldies Aigaram par iespēju un rezultātu," - tā Samanta.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas