Samantas Tīnas izcilais sniegums starptautiskajā konkursā “Slāvu bazārs”


Latviešu dziedātāja Samanta Tīna Vitebskā starptautiskā konkursā "Slāvu bazārs"(Slavjanskij Bazar) guvusi uzvaru saņemot īpašo uzvarētājas statueti un 9000 dolāru lielu naudas balvu, informē koncertaģentūra "Producents.lv".


Šogad konkursā piedalījās pārstāvji no 20 Eiropas, Āzijas un Amerikas valstīm. Konkursa žūrijā bija pazīstami mūziķi - Anne Veski, Marija Naumova, Maksims Dunajevskis, Aleksandrs Tihanovičs un citi.


Samanta Tīna dziedājā latgaliešu tautasdziesmu “Auga, auga Rūžeņa” un kinofilmas “17 pavasara mirkļi” tituldziesmu “Gde to daleko”. Žūrijas kopvērtējumā viņa saņēma 197 punktus, tikai par 2 punktiem piekāpjoties Maķedonijas dziedātājam Bobijam Moisovskim, kurš saņēma konkursa “Grand Prix”.


“Esmu ļoti pateicīga Nikam Matvejevam par palīdzību dziesmu sagatavošanā un Ilonai Bagelei par sniegtajiem padomiem, kā arī tērpu māksliniekam Jurijam Kupjanskim, Dailes teātra direktoram Andrim Vītolam un savam producentam Jurim Milleram par palīdzību gatavojoties konkursam,” saka Samanta Tīna. Tomēr Samantai nav laika apstāties pie sasniegtā, jo jau piektdien Saldū turpināsies viņas jaunā turneja “Samantas dance party”, kas šovasar norisināsies virknē Latvijas pilsētu, bet noslēgsies 1. septembrī Rīgā, “Sapņu fabrikā”.


Trešdien, 18.jūlijā, Samantu Tīnu ar uzvaru konkursā sveiks Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas