Septembrī izskanēs Shipsi kamermūzikas vakari3., 4. un 5. septembrī muižas mājā Aristida Briāna ielā 9 (blakus kafejnīcai Piens) notiks Jāņa Šipkēvica muzikālais projekts Shipsi kamermūzikas vakari, kuros mūziķis solokoncertā atskaņos savas un citu autoru kompozīcijas - skanēs gan klaviermūzika, gan improvizētas vokālās daudzbalsības cilpas, jauni Shipsi skaņdarbi ar Raiņa, Aspazijas, Ojāra Vācieša un Imanta Ziedoņa dzeju, kā arī Filipa Glāsa, Pētera Čaikovska, Vladislava Nastavševa un Alises Jostes skaņuraksti.

«Es aicinu uz ļoti personisku, brīvu un vērīgu klātbūtni vakaros, kurus centīšos piepildīt ar mūziku, kas man pašam ir ļoti būtiska tieši šobrīd. Šķiet, nekad vēl neesmu ticies ar publiku tik intīmā formā, bet šis brīdis, kamēr jaunais «Instrumentu» albums vēl ir tikai iedvesmas izšķilšanās stadijā, un mēs zīmējam jaunas skices jaunam pavasarim, šāds process ir ārkārtīgi vajadzīgs un pat terapeitisks.»

Muižas zāles ietilpība ir pavisam neliela, tādēļ iespēja apmeklēt koncertu ik vakaru būs tikai 100 viesiem. Biļetes pieejamas eKase.lv.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas