Seriāla «Viņas melo labāk» jaunā sezona novērtēta skatītāju vidūJūnija sākumā TV3 ekrānos atgriezās iemīļotais pašmāju seriāls «Viņas melo labāk». Varam iepriecināt seriāla fanus, ka ar jaunām intrigām un kaislībām, seriāls turpmāk, sākot ar 4.jūliju, būs skatāms veselas piecas reizes nedēļā.

Vasaras sākumā TV3 skatītājus iepriecināja pašmāja seriāla «Viņas melo labāk» jaunā sezona, kuru jau paspējuši novērtēt fani un skatītāji. Līdz šim seriāls guvis panākumus gan televīzijas ekrānos kanālā TV3 un Kanālā 2, gan portālā «TVPlay».

Tiek ziņots, ka pirmajā nedēļā seriāla jauno sezonu TV3 un Kanālā 2 noskatījušies teju 535 000 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par četriem gadiem. Savukārt «Google Analytics» dati liecina, ka «Viņas melo labāk» video internetā un aplikācijā «TVPlay» noskatītas 433 327 reižu.

«Viņas melo labāk» jaunā sezonas notikumi turpina riņķot ap četrām skaistām sievietēm - Margaritu, Kristīni, Martu un Jolantu. Jau pavisam drīz seriāla notikumi uzņems apgriezienus un šokēs visus seriāla fanus. Kāda no varone kļūst par nozieguma aculiecinieci, bet kāda cita nonāks cietumā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas