Seriāla “Pilna māja” turpinājums būs bez MišelasLīdz ar māsu Mērijas Keitas un Ešlijas Olsenas lēmumu nepiedalīties komēdijseriāla "Pilna māja" turpinājumā, arī māsu atveidota varone Mišela seriālā nebūs redzama, atklāj video straumēšanas pakalpojums "Netflix".

Kopš tika atklāts, ka amerikāņu aktrises Mērija Keita un Ešlija Olsenas neplāno piedalīties televīzijas seriāla "Pilna māja" turpinājumā, kurš pēc divdesmit gadu pārtraukuma savu dienasgaismu ieraudzīs jau nākamgad, izskanējušas dažādas baumas par to, kura aktrise varētu atveidot skatītāju iemīļoto Mišelu.

Lai arī daudzi fani no jauna vēlētos ieraudzīt Teneru ģimenes pastarīti, apstiprināts, ka Mišela seriālā neatgriezīsies un arīdzen neviena cita aktrise neieņems Olsenu vietu. Tiek gan piebilst, ka seriālā viņas varone tiks pieminēta un skatītajiem būs iespējams uzzināt to, kā rit Mišelas dzīve pēc divdesmit gadiem.

Jau vēstīts, ka video straumēšanas pakalpojums "Netflix" nesen apstiprinājis baumas par komēdijseriāla "Pilna māja" atgriešanos TV ekrānos un apliecinājis, ka pasūtītas jau pirmās 13 seriāla sērijas. Seriāla producents būs oriģinālā seriāla aktieris Džons Stamoss.

Seriāls, kas bija vērojams televīzijas ekrānos no 1987. līdz 1995.gadam, atgriezīsies 2016. gadā un tajā būs redzami oriģinālā seriāla aktieri Kendisa Kamerona-Būra, Džodija Svītina un Andrea Bārbere.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas