Seriāla “Tvinpīka” turpinājumā skaņu celiņu veidos Andželo BadalamentiLeģendārā seriāla "Tvinpīka" (Twin Peak) jaunās sezonas skaņu celiņu veidos komponists Andželo Badalamenti, kurš bija oriģinālo sēriju mūzikas autors.

Mistiskais psiholoģiskais seriāls, kas 1990. gadā sajūsmināja visu pasauli, atgriezīsies 2016. gadā. Konkrēts iznākšanas datums gan vēl nav nosaukts, taču pie seriāla filmēšanas tās režisors Deivids Linčs un projekta autors Marks Frosts ķersies jau septembrī.

Paziņots, ka seriāla turpinājuma skaņu celiņu veidos komponists Andželo Badalamenti, kurš bija oriģinālo sēriju mūzikas autors. Badalamenti pazīstams kā tādu filmu, kā "Zilais samts", "Malholandas ceļš", "Gordona karš", "Šausmas Gobu ielā", skaņu celiņa autors.

Informācija ārzemju medijos liecina, ka komponists jau sācis sacerēt mūziku jaunajai sezonai.

Leģendārais stāsts aizsākas ar ziņas saņemšanu par Loras Palmeres mirstīgo atlieku atrašanu vietējā ezera krastā. Aģents Kūpers un šerifs Trumens uzsāk ilgu un rūpīgu izmeklēšanu. Tās rezultātā pakāpeniski tiek iepazīti aizvien jauni Tvinpīkas iedzīvotāji un tiek atklāti aizvien baisāki viņu noslēpumi.

Jau vēstīts, ka pērnā gada oktobrī pirmo reizi izskanēja ziņa, ka pēc 25 gadu pārtraukuma televīzijā atgriezīsies leģendārais mistikas seriāls "Tvinpīka".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas