Seriālu “Vampīra dienasgrāmatas” pamet vēl viens varonisPasaules populārā un daudzu fanu iemīļotā seriāla "Vampīra dienasgrāmatas" nākamā sezona ir apdraudēta, jo seriālu pametusi ne tikai viena no galvenās lomas atveidotājam Nina Dobreva, bet arī viens no centrālajiem seriāla tēliem, ko atveido aktieris Maikls Trevino.

Otrdien oficiāli par seriāla pamešanu paziņojusi aktrise Nina Dobreva, kas seriālā atveidoja Elēnu Gilbertu.

"Es vienmēr zināju, ka gribu, lai Elēnas stāsts būtu sešu sezonu piedzīvojums, un šo sešu gadu laikā es izdzīvoju mūža lielāko piedzīvojumu," oficiālajā paziņojumā rakstīja aktrise.

Neilgi pēc Dobrevas lēmuma par seriāla pamešanu paziņojis arī aktieris Maikls Trevino, kas seriālā atveido Taileru Lokvudu. Aktieris, kas seriālā pavadījis sešus gadus, lūko pēc jauniem izaicinājumiem un "Vampīra dienasgrāmatas" pametis, jo saņēmis galveno lomu jaunā izmeklēšanas seriālā.

Divu galveno varoņu aiziešana no seriāla radījušas baumas par iespējamo seriāla slēgšanu, taču kā norādījusi seriāla producente Džūlija Pleka, scenāristi lūko meklēt radošus veidus kā parādīt, ka aktieris un viņa tēls vienmēr paliks daļa no šova.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas