Sešās Latvijas pilsētās šovasar notiks bērnu ļoti gaidītais Tutas koncertsJau ceturto reizi bērnu iemīļotā varone Tuta kopā ar saviem draugiem aicinās uz koncertiem, kas jūnijā, jūlijā, augustā un septembrī notiks sešās Latvijas pilsētās. “Tutas burvīgajā koncertā” būs dzirdamas dziesmas no seriāla “Tutas lietas”, bet līdzās Tutai darbosies arī viņas draugi Lapsa, Feneks un Āpsītis, kā arī visu dziesmu autore – dziedātāja Laura Polence kopā ar varenu mūziķu ansambli.

Kā uzburt īstu prieku? To vislabāk zina Tuta un mazais Āpsītis. Tam būs nepieciešama: vismaz viena burvju nūjiņa, Lapsa un Feneks, burvju lāde, vilcieniņš, talantīgā dziedātāja un pianiste Laura Polence, lielais flīģelis, brīnišķīgu mūziķu ansamblis, bungas, skanīga ģitāra, kontrabass un… un pēdējais, bet pats galvenais – Tutas mazie draugi, kas stundas garumā gatavi klausīties, dziedāt un dejot līdzi visskaistākajām Tutas dziesmām.

Tutas dziesmu koncerti kļuvuši par vienu no gaidītākajiem vasaras notikumiem, tāpēc arī šovasar Tuta ar saviem draugiem dosies koncerttūrē pa visu Latviju, lai viesotos sešās pilsētās – Ķekavā, Liepājā, Cēsīs, Rēzeknē, Rīgā un Jelgavā. Arī šajā koncertā Tutu (aktrisi Lieni Sebri), Lapsu, Feneku un Āpsīti uz skatuves papildinās Tutas dziesmu autore, komponiste un dziedātāja Laura Polence un varens mūziķu sastāvs: Staņislavs Judins (kontrabass), Rihards Goba (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas), Ernests Mediņš (perkusijas), Oskars Ozoliņš (trompete), Laura Rozenberga (trombons), Elīna Ose (vokāls), Beāte Zviedre (vokāls). Koncerta horeogrāfiju veido Rolands Meržejevskis, bet tā režisore ir Marta Selecka. Koncertu organizē bērnu satura producents “Ausma”.

Koncerts būs īpaši piemērots pašai jaunākajai mūzikas baudītāju paaudzei, tā ilgums būs 1 stunda. Bet pirms un pēc koncerta būs iespēja nofotogrāfēties ar varoņiem – zvēriem, kā arī darbosies “Tutas lietu” veikaliņš.

18.06. plkst. 16.00 Ķekavā, Ābeļdārzā
24.07. plkst. 15.00 Liepājā, “Pūt, vējiņi!” koncertdārzā
30.07. plkst. 15.00 Cēsīs, koncertzālē “Cēsis”
21.08. plkst. 15.00 Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors”
27.08. plkst. 13.30 un 16.00 Rīgā, Dailes teātra Lielajā zālē
28.08. plkst. 11.00 un 13.30 Rīgā, Dailes teātra Lielajā zālē
01.09. plkst. 15.00 Jelgavā, brīvdabas koncertzālē “Mītava”

Biļetes uz visiem koncertiem iespējams iegādāties www.bilesuparadize.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs. Biļetes uz koncertu nepieciešamas ikvienam apmeklētājam, neskatoties uz vecumu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas