Sestdien Rīgā uzstāsies itāļu tenors Andrea BočelliJau sestdien, 10.janvārī ekskluzīvu koncertu hallē “Arēna Rīga” sniegs dziedātājs Andrea Bočelli (Andrea Bocelli).Savas 20 gadus ilgās muzikālās karjeras laikā slavenais Itālijas tenors pārdevis vairāk kā 80 miljonus albumu kopiju un kļuvis par dzīvu leģendu, informē «Makroconcert Latvia» sabiedrisko attiecību speciāliste.

Rīgā Bočelli izpildīs Džuzepes Verdi, Džakomo Pučīni un citu operu dižgaru ārijas, kā arī kompozīcijas no sava jaunākā albuma „Love in Portofino”. Kā īpašās viešņas koncertā uzstāsies dziedātājas Serēna Farnočia (Serena Farnocchia), Ilārija Della Bidia (Ilaria Della Bidia) un Karizma (Carisma). Koncertā piedalīsies arī Lietuvas Valsts simfoniskais orķestris 72 cilvēku sastāvā, Kauņas valsts koris un diriģents Marčello Rota (Marcello Rota).

Lielākā daļa Bočelli tehniskās komandas ieradusies Rīgā no Lielbritānijas, Itālijas un Čehijas jau 7.janvārī, lai uzreiz pēc „Arēnā Rīga” noslēgušās hokeja spēles sāktu skatuves uzbūvi un sagatavotos koncertam. Īpaša uzmanība tiks pievērsta skaņas kvalitātei, lai ikvienā sēdvietā būtu iespējams netraucēti baudīt dziedātāja sniegumu.

Pats Andrea Bočelli kopā ar dzīvesbiedri un meitiņu ieradīsies Latvijā privātajā lidmašīnā koncerta dienā.

Iepriekš Bočelli Rīgā uzstājies 2009.gadā Mežaparka Lielajā estrādē, pulcējot vairāk kā 14 tūkstošus skatītāju. „Arēnā Rīga” koncertu būs iespējams vērot tikai astoņiem tūkstošiem dziedātāja talanta cienītāju.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas