Šī gada apņemšanās saraksta augšgalā – jaunas zināšanas un profesionāla izaugsmeJauns gads nāk ar jaunām apņemšanām un mērķiem – strauji pieaugošā interese par biznesa apmācībām liecina, ka šogad daudzi apņēmušies uzlabot savas profesionālās zināšanas un celt savu kvalifikāciju.

Biznesa Akadēmijā norāda: “Cilvēki savas Jaunā gada apņemšanās sākuši īstenot jau tagad – būtiski pieaudzis pieprasījums pēc tiešsaistes apmācībām. Esam pārliecinājušies, ka šogad īpaši būtiski ir jautājumi par nākotni un to, lai mēs spētu iet pretī jauniem darba vides izaicinājumiem. Redzam, ka cilvēki ir nosprauduši ambiciozus mērķus, lai būtu gatavi ikvienam dzīves profesionālajam izaicinājumam."

Biznesa Akadēmija nodrošina ikvienam ērtu iespēju gūt jaunas zināšanas, piedaloties profesionālās apmācībās un semināros tiešsaistē.

Šajā laikā palielinājusies arī uzņēmumu interese par apmācībām saviem darbiniekiem – pieaudzis uz korporatīvajām apmācībām pieteikušos skaits: “Korporatīvās apmācības ir lieliska piemērotās situācijās, kad uzņēmumam ir jāpilnveido vairāku darbinieku zināšanas un prasmes. Apmeklējot korporatīvās apmācības tiek nodrošināts, ka uzņēmuma darbinieki vienlaicīgi apgūst vērtīgas zināšanas un prasmes, kuras vēlāk palīdz celt uzņēmuma rezultātus. Korporatīvās apmācības palīdzēs uzņēmumiem virzīties uz personības un biznesa izaugsmi. Tā ietvaros darbinieki iegūs pavisam jaunas zināšanas, kas var palīdzēt ne tikai līdzšinējā darba, bet arī jaunu uzdevumu izpildē. Šāda atsaucība liecina, ka arī uzņēmumi vairāk ir sākuši domāt par savu attīstību, darbinieku iesaisti un viņu motivēšanu.”

Ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. Biznesa Akadēmija piedāvā plašu apmācību klāstu – teju 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Plašāka informācija šeit >>> http://www.registreties.lv/apmacibas un http://seminari.lv/

Publicitātes materiāls
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas