Siguldā uz skatuves kopā muzicēs pazīstami mūziķi un sportisti


Otrdien, 5.martā plkst. 19.00 Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis" uz skatuves kāps populāri Latvijas skatuves mākslinieki un sportisti, kuri nopietni aizraujas arī ar mūziku.


Koncertā uzstāsies Ingus Pētersons, Mārtiņš Circenis, Lauris Reiniks, Andris Kivičs, Paula un Miks Dukuri, Martins un Tomass Dukuri, Afanasijs Kuzmins, Līna Mūze, Zintis Ekmanis. Uz skatuves kāps arī Vidzemes kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā.


"Mirdzot šķēpiem – tāda devīze iedota koncertprogrammai, kura skanēs Ziemas festivāla Siguldā ietvaros, jo katrs latvietis zina Latvijas šķēpmetēju panākumus un katrs latvietis arī dzied," skaidroja koncerta organizatori.


Dziedātājam Ingum Pētersonam reiz solīja izcilu sportista karjeru, prognozējot, ka viņš kļūs par Jāņa Lūša pēcteci. Koncertā viņš veltīs dziesmu jūrai un ūdeņiem, dziedot duetā kopā ar Latvijas šķēpmetēju, Olimpisko spēļu dalībnieci Līnu Mūzi.


"Basketbols bija mana dzīve. Kaut kad dzīve mainās, un esmu kļuvis par mūziķi, taču aizraušanās ar basketbolu ir palikusi," savu saistību ar sportu savukārt skaidroja Andris Kivičs.


Mūzika uz skatuves apvienos brāļus Martinu un Tomasu Dukurus kopā ar Paulu un Miku Dukuriem, kā arī pārējos mūziķus un sportistus.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas