Siguldā uzstāsies britu mūziķis Džeimss ArtursŠodien, 24. augustā ar īpašu koncertu Siguldas pilsdrupās Latvijā atgriežas romantiskais britu dziesminieks Džeimss Arturs (James Arthur).

Impossible, Naked, Say You Won't Let Go, You're Nobody 'til Somebody Loves You, Rewrite The Stars, You Deserve Better, Falling Like The Stars, Empty Space, Recovery un virkni citu hitu izpildītājs mūsu valstī uzstāsies ar pavisam jaunu koncertprogrammu.

Iepriekšējo Džeimsa Artura uzstāšanos Lucavsalā 2018. gada maijā apmeklēja aptuveni 30'000 skatītāju.

Ar dziesmu sacerēšanu Džeimss esot nodarbojies jau no pusaudža gadiem, bet pirmo atpazīstamību jaunietis ieguva ar hitu Impossible, 2012. gadā uzvarot 9. britu “X Factor” sezonā. Šī kompozīcija drīz vien uztraucās britu topa virsotnē, un joprojām ir vispārdotākais singls šova vēsturē.

Iegūstot tik stipru slavas un atbalsta kredītu, daudziem jaunajiem māksliniekiem neizdodas to pietiekami mērķtiecīgi izmantot. Tas gan neattiecas uz Arturu. Nākamajā gadā pēc uzvaras iznāca Džeimsa debijas albums, kurā bez Impossible iekļauti arī singli You're Nobody 'til Somebody Loves You un Recovery.

2016. gada nogalē iznāk otrs Dž.Artura albums “Back From The Edge”, kas vienā mirklī kļūst par pirktāko Lielbritānijā un iegūst Platīna statusu virknē citu valstu. Tajā iekļautā Say You Won't Let Go ir mākslinieka līdz šim visveiksmīgākā kompozīcija - nesen Spotify oficiāli klausīta miljardo reizi. Līdz šim tikai 18 dziesmas sasniegušas miljarda robežu un to bez Džeimsa Artura izdevies tikai tādiem grantiem, kā Eds Šīrans, Džastins Bībers un Dreiks.

2018. gadā plašu uzmanību piesaista duetā ar Anne-Mariju iedziedātā Rewrite The Stars versija, kas līdz šim brīdim straumēta gandrīz 300 miljonus reižu.

Savukārt pagājušajā gadā klajā nācis trešais albums “YOU”, no kura zināmākās kompozīcijas ir Naked, Falling Like The Stars, You Deserve Better un Empty Space. Albumu materiālu pats Džeimss apraksta šādi: “Es devu albumam nosaukumu “YOU”, jo atšķirībā no “Back From The Edge”, kas bija autobiogrāfisks, trešais albums nav vairs par mani. Tas ir par TEVI”.

Kopumā Artura ieraksti pārdoti vairāk nekā 25 miljonu tirāžā. Katru mēnesi viņa dziesmas klausās 22 miljoni Spotify lietotāju, bet viedoklipi lielākajiem hitiem YouTube vietnē skatīti 1,5 miljardus reižu.

Džeimsu Arturu visa Baltijā iesildīs igauņu apvienība Daniel Levi.

Daniels Levi ir Igaunijā jau labi pazīstams popmākslinieks, kas kopā ar grupu izceļas ar saviem enerģiskajiem un pozitīvi uzlādējošajiem priekšnesumiem koncertos. Viņi izraisīja mūzikas cienītāju sajūsmu uz vietēja mēroga elektro popa skatuves, sadarbojoties ar igauņu EDM veiksmes stāsta varoņiem Cartoon kopīgā singlā ‘On & On’, kas vietnē Spotify un Youtube noklausīts vairāk nekā 690 miljonus reižu. Šodien Daniels Levi ir sasniedzis pop skanējumu ar pārpasaulīgiem soul, funk un R’n’B elementiem, ko vienmēr pavada spēcīga un svaiga enerģija, kas klausītāju iekļauj jau no pirmās tikšanās reizes.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas