Siguldas Jaunās pils brīvdabas restorānā uzstāsies Rūta Dūduma un Jānis Ķirsis23. jūlijā plkst. 19.00 Siguldas Jaunās pils terasē, kur iecienītais Turaidas restorāns “Kungu rija” ierīkojis brīvdabas restorānu, uzstāsies dziedātāja Rūta Dūduma un komponists Jānis Ķirsis, kuri izpildīs koncertprogrammu “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls”.

Koncertu būs iespējams baudīt, sēžot pie skaisti klātiem galdiem, pasūtot uzkodas un atspirdzinošus dzērienus salona noskaņās. Muzikālo programmas kodolu veido Maestro jaunības aizraušanās – klasiskā un džeza mūzika, kuru pats komponists spēlējis un interpretējis, studējot konservatorijā. Džordža Geršvina “Summertime”, Leonarda Bernstaina mūzika, Skota Džoplina regtaimi, Sergejs Rahmaņinovs, kā arī mūzika, ko Raimonds Pauls komponēja laikā, kad aktīvi darbojās “Latvijas Radio 1” ierakstu studijā 60. un 70. gados – “Mēs tikāmies martā”, “Elēģija”, “Lai tik Līst” un citi skaņdarbi, kas tapuši sadarbība ar tādām leģendām kā Viktors Lapčenoks, Nora Bumbiere, Latvijas Radio bigbends, Gunārs Rozenbergs, Aija Kukule, kā arī mūzika teātra izrādēm un kino.

Tāpat Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis koncerta programmā atspoguļos Maestro pēdējo gadu sadarbību ar Elīnu Garanču, Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, vokālāgrupu “Framest” un daudziem citiem. us citus, kuru radošo sadarbību ar Raimondu Paulu jaunajā koncertprogrammā.

Pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras līdz ar personu apliecinošu dokumentu var uzrādīt Covid-19 sertifikātu vai pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs.

Foto: Madara Židaua

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas