Siguldas novada iedzīvotāji un viesi aicināti apmeklēt Jaungada sagaidīšanas pasākumu SiguldāVecgada vakarā, 31. decembrī, no plkst. 23.30 novadnieki un viesi tiek aicināti apmeklēt Siguldas dzelzceļa stacijas laukumu, lai pēc divu gadu pārtraukuma kopīgi sagaidītu jauno gadu.

2023. gadu sagaidot, skanēs svētku mūzika un, atskatoties uz aizvadīto gadu, fotogrāfijās un video varēs aplūkot spilgtākos un aizraujošākos notikumus. Īsi pirms pusnakts klātesošos svinīgā uzrunā sveiks Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Līga Sausiņa, savukārt gadumijā ikvienu priecēs krāšņa uguņošana.

Satiksmes ierobežojumi

Jaungada sagaidīšanas pasākuma laikā būs satiksmes ierobežojumi, kas skars gan autobraucējus, gan kājāmgājējus. Drošības nolūkos no plkst. 23.30 līdz 00.10 tiks slēgta satiksme Ausekļa ielā posmā no Pils ielas līdz Rūdolfa Blaumaņa ielai, kā arī Raiņa ielā no Ausekļa ielas līdz kultūras centra “Siguldas devons” stāvlaukumam.

Papildus tam, rūpējoties par transportlīdzekļu drošību, iedzīvotāji un novada viesi ir aicināti nenovietot spēkratus Raiņa ielas 3 stāvlaukumā (pie Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centra).

No plkst. 23.50 līdz 00.10 tiks slēgta gājēju pārvietošanas Ausekļa ielas posmā no Raiņa ielas līdz Rūdolfa Blaumaņa ielai.

No plkst. 12.00 Raiņa parka teritorija pie Ausekļa ielas un no Ausekļa ielas līdz Siguldas ūdens tornim tiks norobežotas zonas, kurās tiks uzstādītas pirotehniskās ierīces. Tās tiks apsargātas, tādējādi šajās zonās ierobežojot gājēju kustību.

Pasākuma laikā aizliegts izmantot jebkādus citus pirotehniskos līdzekļus!

Atgādinām, ka saskaņā ar saistošajiem noteikumiem “Siguldas novada sabiedriskās kārtības noteikumi” Siguldas novada administratīvajā teritorijā esošo pilsētu un ciemu teritorijās aizliegts izmantot uguņošanas ierīces un skatuves pirotehniskos izstrādājumus, izņemot laika periodu no 31. decembra plkst. 23.30 līdz 1. janvāra plkst. 00.30.

Jau ziņots, ka šoruden pašvaldība veica iedzīvotāju aptauju par uguņošanas un pirotehnikas lietošanas laiku un vietu novada teritorijā. Atbilstoši aptaujas datiem 15. decembra domes sēdē apstiprināti grozījumi šajos saistošajos noteikumos, nosakot vienādus ierobežojumus visos novada pagastos. Atgādinām, ka saistošo noteikumu grozījumi stāsies spēkā pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas atzinuma saņemšanas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas