Singapūras Satīns kopā ar lietuviešu reperi Remis Retro izdod dziesmu “Fortūna”Par supergrupu dēvētā apvienība Singapūras Satīns kopā ar vienu no aktuālākajiem Lietuvas reperiem Remis Retro izdevuši enerģisku singlu “Fortūna”. Dziesma tapusi gan Rīgas, gan Viļņas ierakstu studijās, bet tās videoklips filmēts Rīgā un mākslinieku vasaras koncertos.

“Sadarbība ar lietuviešu mākslinieku Remis Retro izvērtās ļoti patīkama, jau pirmajās minūtēs atradām kopīgu valodu (angļu) un ļoti atbrīvotā gaisotnē ierakstījām skaņdarbu. Neiztikām arī bez jokošanas par valodu un tautu līdzībām un nozīmīgas pieredzes apmaiņas, salīdzinot mūzikas industrijas nianses un aktualitātes abās valstīs. Īsts profesionālis, kādreiz noteikti labprāt apmeklēsim viņa koncertu un tēlosim, ka saprotam, par ko viņš dzied,” stāsta Singapūras Satīns.

Dziesmas video versiju veidojuši režisore Elizabete Šukste un producents Justs Sirmais. Videoklipu atbalstījuši Royal Casino SPA & Hotel Resort un restorāns “Terra”.

Mūzikas video klipā atspoguļots “Fortūnas” dziesmas tapšanas process, no studijas līdz koncertam. “Visiem māksliniekiem ir saspringti ikdienas grafiki, uzreiz sapratām, ka šim videoklipam ir jābūt vieglam, plūstošam un izklaidējošam, tādēļ atspoguļojot dinamisko reperu ikdienu, kļuvām kā ēnas viņu gaitās,” stāsta mūzikas video režisore Elizabete Šukste.

Remis Retro ir viens no vadošajiem māksliniekiem uz Lietuvas hip hop skatuves. Savu karjeru uzsācis kopā ar repa apvienību “Flying Saucer Gang'', bet 2021.gadā parakstījis līgumu ar “Universal Music Group” un uzsācis savu solo kajeru.

„Singapūras Satīns“ ir Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hiphopa grupa, kura debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā „YouTube“ kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu „Singapūras Satīns Vol. 1“. Šis miksteips vienas nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo "laikmetīgo" skanējumu. Līdz šim grupa ir izdevusi četrus studijas albumus, trīs miksteipus un vairākus singlus. 2020.gadā „Singapūras Satīns“ sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību „Universal Music Group“.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas