Skaistākās viesnīcas EiropāEiropā ar tās bagāto vēsturi, daudzveidīgajām kultūrām un satriecošajām ainavām atrodas dažas no skaistākajām viesnīcām visā pasaulē. No vēsturiskām pilīm līdz mūsdienu arhitektūras brīnumiem - šīs viesnīcas piedāvā ne tikai naktsmītnes, bet arī greznību, eleganci un neaizmirstamu pieredzi kā, piemēram, kazino https://www.optibet.lv. Šajā rakstā dosimies burvīgā ceļojumā pa Eiropu un iepazīsim dažas no tās elpu aizraujošākajām viesnīcām.

1. Viesnīca “Ritz Paris”, Parīze, Francija

Viesnīca "Ritz Paris" atrodas Parīzes centrā, tā kopš 1898. gada ir uzņēmusi karaliskās ģimenes, slavenības un prasīgus ceļotājus. Ar savu grezno iekārtojumu, Michelin zvaigznēm apbalvotajiem restorāniem un pasaules klases apkalpošanu viesnīca “Ritz Paris” iemieso Eiropas viesmīlības diženumu.

2. Viesnīca “Villa d'Este”, Komo ezers, Itālija

Viesnīca “Villa d'Este” atrodas Komo ezera krastā, tā ir renesanses laikmeta pils, kas pārtapusi par luksusa viesnīcu. Šī viesnīca, ko ieskauj krāšņi dārzi un no kuras paveras skats uz mierīgajiem ezera ūdeņiem, piedāvā mierīgu atpūtu vienā no Itālijas gleznainākajām vietām.

3. Viesnīca “Ashford Castle”, Mayo grāfiste, Īrija

Vēstures bagātā un satriecošās Īrijas ainavas ieskautā viesnīca “Ashford Castle” ir pasakains galamērķis ceļotājiem, kas meklē romantiku un greznību. Šī 13. gadsimtā celtā pils viesnīca var lepoties ar greznu interjeru, izsmalcinātām maltītēm un dažādām aktivitātēm brīvā dabā, tostarp sokolniecību un izjādēm ar zirgiem. Šīs viesnīcas viesi noteikti būs apburti, gan iepazīstot pils vēsturisko teritoriju, gan baudot karaliskām personām piemērotas spa procedūras.

4. Viesnīca “Adlon Kempinski”, Berlīne, Vācija

Viesnīca “Adlon Kempinski” atrodas netālu no Brandenburgas vārtiem Berlīnes centrā. Šī viesnīca ar saviem elegantajiem numuriem, Michelin zvaigznēm apbalvotajiem restorāniem un panorāmas skatu uz pilsētu piedāvā greznu patvērumu vienā no Eiropas dinamiskākajām galvaspilsētām. Viesnīcas “Adlon Kempinski” viesi var izbaudīt visu labāko, ko pilsēta var piedāvāt, sākot no Berlīnes kultūras pieminekļu apskates un beidzot ar atpūtu viesnīcas greznajā spa.

5. Viesnīca “The Balmoral”, Edinburga, Skotija

“The Balmoral” ir ievērojama viesnīca ar skatu uz Edinburgas vēsturiskajām ieliņām, kas slavena ar savu skotu viesmīlību un pārlaicīgo eleganci. Šī viesnīca ar savu majestātisko pulksteņa torni un greznajām naktsmītnēm piedāvā īstu skotu greznības garšu. Viesi viesnīcā “The Balmoral” var iepazīt Skotijas galvaspilsētas bagātīgo mantojumu - no Edinburgas pils izpētes līdz pat tradicionālās pēcpusdienas tējas baudīšanai.

6. Viesnīca “Caruso”, Amalfi krasts, Itālija

Viesnīca “Caruso” atrodas augstu virs Amalfi piekrastes klintīm un piedāvā panorāmas skatu uz Vidusjūru un gleznaino Ravello ciematu. Viesnīca atrodas bijušajā 11. gadsimta pilī, un tajā apvienots vēsturiskais šarms ar mūsdienīgu greznību. No bezgalības baseina ar skatu uz jūru līdz Michelin zvaigznēm novērtētajam restorānam - viesnīca “Caruso” ir sapņu galamērķis ceļotājiem, kas meklē romantiku un greznību.

7. Viesnīca “Caledonian”, Edinburga, Skotija

Edinburgas ikoniskais piemineklis, formāli pazīstams kā veisnīca “Caledonian”, viesus uzņem jau kopš 1903. gada. Tā ar savu pārsteidzošo Viktorijas laikmeta arhitektūru un greznajām naktsmītnēm piedāvā patiesi neaizmirstamu atpūtu Skotijas galvaspilsētas sirdī.

8. Viesnīca “Metropole Monte-Carlo”, Monako

Viesnīca “Metropole Monte-Carlo” atrodas pašā Monako sirdī un ir greznuma un elegances oāze Francijas Rivjērā. Šī viesnīca ar savu Belle Époque stila fasādi, grezno interjeru un Michelin zvaigznēm apbalvoto restorānu piedāvā glamūrīgu patvērumu prasīgiem ceļotājiem.

Mediju materiāls
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas