Skandalozajam romānam “Greja piecdesmit nokrāsas” tiks izdots turpinājumsBritu rakstniece E.L. Džeimsa paziņojusi par erotiskā bestsellera "Greja piecdesmit nokrāsas" turpinājumu, kas tiks izdots 18. jūnijā.

Grāmatu triloģija, kas iekarojusi popularitāti visā pasaulē, šomēnes tiks papildināta ar jaunu romānu "Grey", kurā iepriekšējo daļu notikumi tiks atspoguļoti no galvenā varoņa Kristjena Greja skatupunkta.

Rakstniece dos faniem iespēju iepazīt tuvāk galveno varoņi Kristjenu, kurš lasītāju vidū vienmēr ticis vērtēts divejādi. Kā norāda pati romāna autore, katram stāstam ir divas puses un lasītājus vienmēr ir fascinējusi Kristjena drūmā pagātne un vēlmes, kuras jaunajā romānā varēs iepazīt vēl tuvāk un satraucošāk.

Skandalozais, erotiskais romāns "Greja piecdesmit nokrāsas" sabiedrībā radīja īstu sensāciju, trīs mēnešu laikā pārdodot 31 miljonu romāna eksemplāru.

Grāmata vēsta par literatūras studenti Anastasiju Stīlu, kas iepazīstas ar pievilcīgo miljardieri Kristjenu Greju. Viņu iepazīšanās drīz pāraug kaislīgā mīlas dēkā, kurā Ana atklāj savas neparastās vēlmes, kā arī Kristjena Greja tumšo noslēpumu, ko viņš rūpīgi slēpj savas ārēji tik nevainojamās dzīves aizsegā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas