Slavenais britu dziedātājs Džeimss Bejs vasarā uzstāsies SiguldāMūzikas aģentūra 8 Days A Week sniedz lielisku iespēju – ļauties Džeimsa Beja pozitīvajai un harmoniskajai mūzikas pasaulei, kas iemiesojas viņa jaunajā albumā Leap. Grūti tam noticēt, bet dziedātāja 2023. gada Eiropas tūrē iekļauta arī Latvija, tāpēc 25. jūnijā Bejs priecēs vasaras brīvību mīlošos klausītājus Siguldas pilsdrupu estrādē, sniedzot atelpu un pacilājošu noskaņojumu!

Tu noteikti zini Džeimsa Beja dziesmu Hold Back the River! Nesen ir iznācis viņa jaunais albums Leap, ko Clash Magazine nosaucis par “siltu apskāvienu, īpaši tiem, kas starp dzīves negaisiem vēlas ieraudzīt mākoni ar sudraba maliņu”. Tāpēc nevilcinies ne mirkli un pievienojies šim sirsnīgajam apskāvienam lieliskajā Siguldas pilsdrupu estrādē!

Lielbritānijas tūre jau ir izpārdota, un nu ir izziņota Džeimsa Eiropas tūre. Latvijā viņš viesosies 25. jūnijā, daloties ar savām jaunajām dziesmām, kuru radīšana pašam bijis spēcīgs emocionāls piedzīvojums. Džeimss Bejs ieguvis gan kritiķu, gan publikas, gan citu mūziķu spēcīgu atzinību - līdz šim viņa mūzika ir straumēta gandrīz 7,5 miljardus reižu! Viņš pat ir sadarbojies ar tādu mūziķu kā Billija Ailiša, Lēdija Gaga, Eds Šīrans, Teilore Svifta producentiem un saņēmis 2 Brit Award, 2 Q balvas un pat bijis nominēts Grammy balvai! Iespēja viņu dzirdēt dzīvajā būs viens no lieliskākajiem vasaras piedzīvojumiem!

Sāc gatavoties šim mūzikas ceļojumam jau tūlīt!

Kā vienmēr ātrākajiem faniem ir iespēja nopirkt lētākas biļetes, izmantojot atlaižu kodu. Šī priekšrocība pieejama vien nedēļu – no 7. marta plkst. 10.00 līdz 13. marta plkst. 10.00 visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās. Kodu var iegūt, sazinoties ar 8 Days A Week Facebook vai www.8dw.lt. Un neaizmirsti, ka īpašo biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc pat nedomā vilcināties!

Latvijas publikai Džeimsa mūzika jau ir pazīstama - 2019. gadā, Lucavsalā viņš iesildīja Edu Šīranu, taču tagad tev ir iespēja izbaudīt šo dziedātāju kā galveno zvaigzni starmešu gaismā!

Džeimss ir ne tikai izcils mūziķis, bet arī dziļš un emocionāls cilvēks. Pēdējā laikā viņš koncentrējies uz intīmāku koncertu spēlēšanu, kas faniem sniedz īpašu pieredzi, redzot viņu muzicējam vienatnē ar ģitāru, kas rada tuvu un personisku atmosfēru. Džeimss saka: “Es vēlos, lai mana mūzika ir cilvēcīga un emocionāla. Saprast to, kur ir balanss, ir grūti, taču to var sajust dzirdot. Tas ir tik sentimentāls process, ka bieži vien nav viegli ar to dalīties.”

Klausoties Džeimsa priekpilno un instrumentāli bagāto mūziku, kurā jūtams arī noteikts ritmiskums, kāja pati no sevis jau sit līdzi ritmu, aicinot dejot un baudīt, tāpēc tu nedrīksti palaist garām šo īpašo koncertu, kas ierindosies starp vasaras aizraujošākajiem piedzīvojumiem!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas