Šodien Rīdzenes ielu pieskandinās vērienīgs džeza koncerts


6. jūlijā, tirdzniecības centrā "Galerija Centrs", džeza skaņas piepildīs vēsturisko Rīdzenes ielu, ieskandinot īpašu pasākumu programmu – "Rīdzenes ielas skaņas". Vērienīgu koncertu sniegs bigbends "", kura programmā būs iekļauti džeza un popmūzikas spožākie vokālie skaņdarbi.


"City Jazz Youth Band" ir talantīgu un aizrautīgu jauniešu apvienība, kuras repertuārā ir pasaules džeza mūzikas spožākie skaņdarbi. Savukārt senā Rīdzenes iela ir dažādām teikām un nostāstiem apvīta. Tā savulaik bijusi upe – pilsētas "tirdzniecības nervs", kuras krastos pulcējās gan tirgotāji, gan pilsētas iedzīvotāji. Mūsdienās upe pārtapusi par ielu, kas caurvij "Galerija Centrs", simboliski savienojot pagātni un tagadni. Arī koncerta programma veidota atbilstošās noskaņās, kas liks ikvienam apmeklētājam sajust Vecrīgas īpašo elpu," gaidāmo pasākumu raksturo t/c "Galerija Centrs" vadītāja Zita Siliņa.


No 4. līdz 8. jūlijam t/c "Galerija Centrs" piedāvās īpašu pasākumu programmu – "Rīdzenes ielas skaņas". Kampaņas laikā, katru dienu no plkst. 15.00 līdz 19.00 Rīdzenes ielā, tirdzniecības centra apmeklētāju sagaidīs, izklaidēs un iepirkšanās ceļos pavadīs mīms. Ikvienam interesentam 6. jūlijā no plkst. 16.30 līdz 17.30 būs iespēja gida pavadībā apmeklēt tirdzniecības centra rīkoto izstādi un atklāt sev vēl nezināmus faktus par Rīgas vēsturi. Visu pasākumu programmas norises laiku t/c "Galerija Centrs" modes blogā būs iespēja piedalīties konkursā, kur, atbildot uz jautājumu, būs iespēja laimēt lieliskas balvas no "Taste Latvia". Savukārt 6. jūlijā plkst. 18.00 t/c "Galerija Centrs" saviem klientiem dāvinās bigbenda "City Jazz Youth Band" koncertu.


Pasākumu programma "Rīdzenes ielas skaņas" tiks piedāvāta vienlaikus ar "Galactico" vasaras izpārdošanu. T/c "Galerija Centrs" saviem apmeklētājiem nodrošinās īpašas atlaides, kas vairākos veikalos sasniegs pat 80 %. Turklāt 6. jūlijā, laika posmā no 19.00 līdz 20.00, ikviens "Galactico" Privilēģijas un "Galactico" VISA kartes īpašnieks, kas veiks pirkumu kādā no t/c "Galerijas Centrs" veikaliem, "Galactico" kartē saņems 10 reizes vairāk punktus.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas