Šonedēļ “Gandrīz ideālas vakariņas” gatavos kurzemniekiŠajā sezonā daudz biežāk dosimies vakariņot ārpus Rīgas, tāpēc otrajā raidījuma nedēļā dosimies uz Kurzemi. Talsos vakariņas gatavos Talsu tautas nama direktore Dace Obodovska, bet Engurē – uzņēmēja Sintija Berkolde. Brauksim arī uz Upesgrīvu pie aktiera Mārtiņa Vilsona un uz Roju pie mūziķa, grupas “Roja” līdera Jāņa Kalniņa.

Kurzemnieku nedēļu atklās Jānis Kalniņš un to viņš darīs ar vērienu – būs gan brieža gaļa, gan lasis un sēnītes un pat privāts koncerts. Bet vakars, kā jau tas pienākas piejūras pilsētā, noslēgsies jūrā.

Otrajā vakarā viesus uzņems uzņēmēja, maiznīcas saimniece, dizaina naktsmītņu veidotāja, Engures aktīviste Sintija Berkolde. Viņa savus viesus cienās ar pašceptiem labumiem un smalkām kūkām. Bet izklaidējot viesus, viņa tos liks pie darba.

Trešā vakara namamāte – Talsu tautas nama direktore Dace Obodovska. Dace savus viesus un konkurentus pārsteigs ar itāļu virtuves klasiku – pašgatavotu sieru, pastu un smalku kūku. Bet izklaidējot viesus, tautas nama direktore viesus iepazīstinās ar Talsu tradīcijām, skaistākajām vietām un radošākajām personībām.

Nedēļas noslēgumā vakariņotāji dosies uz Upesgrīvu pie leģendārā aktiera Mārtiņa Vilsona. Mārtiņa ēdienkarte būs vienkārša un katram latvietim saprotama, taču tā būs pakārtota arī Mārtiņa.. diētai. Vai tas ļaus Mārtiņam uzvarēt šajā nedēļā?

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas