Šonedēļ “Gandrīz ideālās vakariņās” satiksies personības ar labu humora izjūtuŠīs nedēļas "Gandrīz ideālās vakariņās" satiksies personības, kurām ir izcila humora izjūta un spēja to parādīt arī citiem – grupas "Latgalīšu reps" dalībnieks Ivo Grigalis, improvizatore un pasākumu vadītāja Anete Bendika, TikTok slavenība Lainis Lielais un pasākumu vadītāja, kura mīl improvizēt – Elīna Geida.

Nedēļas pirmās vakariņas gatavos īstens latgalietis Ivo Grigalis. Viņš viesus cienās ar pārbaudītām ģimenes vērtībām – cepeti, maizītēm ar speķi, šokolādes desu, kuras recepti devusi Ivo mamma, un pat pašbrūvētu dziru.

Otrdienas vakarā viesus pie sevis uzņems Lainis Lielais, kurš ikdienā attīsta savu pārvadājumu biznesu, bet brīvajā laikā plēš jokus TikTok platformā zem segvārda La1nis. Viņš spēku vakariņu gatavošanā gūs no Ivara Godmaņa pavārgrāmatas, bet vakariņu laikā savus viesus pārsteigs tā, ka viņiem paliks puspavērtas mutes.

Lai arī iepriekš Anete Bendika ir teikusi, ka ar gatavošanu ir uz "jūs", viņai izdosies viesiem radīt pat visai cienījamas vakariņas viņas pašas gaumē. Šīs nedēļas vakariņotāju kompānija atļausies jokot par sevi un arī par citiem, tādēļ arī Anetes vakarā viesi kļūs tik atbrīvoti, ka sāks dalīties ar piedzīvojumu stāstiem no savas dzīves.

Nedēļa noslēgsies improvizatores un pasākumu vadītājas Elīnas Geidas mājās. Lai arī Elīnai parasti pēc vārda kabatā nav jāmeklē, gatavojot kameras priekšā, viņa tomēr nebūs tik pašpārliecināta – sarunāsies ar sevi, mainīs plānus un atbilstoši savai nodarbei – sāks improvizēt. Taču viss beigsies labi, iespējams, vien ar dažiem Elīnas matiem ēdienā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas