Šovā “Dejo ar zvaigzni” uzvar Maksims Busels un Liza ManijaSvētdienas vakarā, 4. decembrī, noslēdzās divpadsmit nedēļas ilgušais TV3 šovs "Dejo ar zvaigzni". Par tā uzvarētājiem, saņemot balvā 15 tūkstošus eiro, kļuva Maksims Busels un Liza Manija. Otro vietu izcīnīja Jānis Pētersons un viņu deju partnere Olena Čerekova, bet trešajā vietā ierindojās Rūta Dvinska un Viktors Haritonovs.

Par uzvaru cīnījās trīs zvaigžņu pāri – M.Čehova Rīgas krievu teātra aktieris Maksims Busels un Liza Manija, TV3 laika ziņu moderatore Rūta Dvinska un Viktors Haritonovs, kā arī grupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons un Olena Čerekova. Visi dejotāju pāri finālā uzstājās ar trim priekšnesumiem - vienu žūrijas izvēlētu deju, kādu jau iepriekš apgūtu deju, bet noslēgumam bija sarūpēta brīvā stila jeb freestyle deja.

Pirms savas pēdējās uzstāšanās Maksims atskatījās uz šovā aizvadīto laiku: “Pirmo reizi dzīvē ir tāda slodze – filmēšanas, izrādes, mēģinājumi, pirmizrādes, mazie projekti, gan šis, lielais un svarīgais projekts, un pārliecinājos – cilvēks ir spējīgs uz visu!” Viņu priekšnesumus atzinīgi novērtēja arī žūrija. Kā teica baleta pedagogs un repetītors Latvijas Nacionālajā operā Iļja Vlasenko: “Bez jūsu pāra šis šovs nebūtu iedomājams!”

Šajā reizē žūrija finālistu pārus ar atzīmēm nevērtēja, viņi vien izteica viedokļus par priekšnesumu kvalitāti, bet galējo lēmumu par to, kam jāuzvar šovā, noteica tikai un vienīgi skatītāju balsojums.

Vēl bez dalībniekiem uz skatuves vakara gaitā kāpa visi izbalsotie dalībnieki, iepriecinot ar saviem priekšnesumiem. Tāpat vakara pārsteigums bija mūziķu Intara Busuļa un Reiņa Sējāna dueta “Bujāns” uzstāšanās. Grupa izpildīja populāro Imanta Kalniņa dziesmu “Viņi dejoja vienu vasaru”.

Jau 11. decembrī kanālā TV3 plkst. 20:30 skaties šova “Dejo ar zvaigzni” īpašo aizkulišu raidījumu un vēl tuvāk iepazīsti šova zvaigznes!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas