Šovakar Dzintaru koncertzālē – grupa Jumprava ar koncertu „Lielais notikums”Lai arī pagājušais, 30.jubilejas gads, leģendārajai grupai Jumprava bija svinību notikumiem bagāts, šogad grupa turpina iesāktos darbus un saviem uzticamajiem faniem dāvinās koncertu „Lielais notikums” – 31. augustā, Dzintaru koncertzālē.

Pirms gada grupa ar CD „Laiks runā” prezentāciju atklāja savu 30. jubilejas gadu, kam sekoja Latvijas koncerttūre ar 15 koncertiem un grandiozu noslēgumu Palladium koncertzālē. Svētku noskaņu papildināja arī īpašais grupas ražotais ķiršu portvīns. Vasarā tiks izdota grupas Jumprava labāko dziesmu izlase un joprojām tiks baudīts svētku ķiršu portvīns, kas iepriekš – svētku ’gadā likts’, šogad garšos vēl labāk! Kā saka vīndaris Normunds Labrencis: „Šim vīnam ir jānostāvas un jāsagaida sava kārta, šī vasara ir īstais brīdis izbaudīt pagājušajā gadā izveidoto portu”.

„Lielajā notikumā” 31. augustā, Dzintaru koncertzālē, dzirdēsiet divas dažādas Jumpravas. Koncerta pirmajā daļā uzstāsies no 1984. līdz 1987.gadam aktuālais grupas zelta sastāvs ar Ingu Ulmani un Aigaru Voitišķi. Tā laika Jumprava izpildīs tādas dziesmas kā „Juku dziesma”, „Par rozēm”, „Mākonis” un citas. Savukārt otrajā daļā – šobrīd aktīvais grupas četrinieks – Aigars Grāvers, Ainars Ašmanis, Aigars Grauba un Aigars Krēsla – uzstāsies ar Jumpravas visu laiku lielākajiem hitiem. „Ir grūti no 50 labākajām dziesmām atlasīt 20 vislabākās, taču mēs centīsimies un darīsim to no sirds”, saka Aigars Grauba.

Tikai koncertā tiks atklāta intriga – kas īsti ir Lielais notikums?

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīze kasēs un internetā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas