Šovakar Rīgā koncertēs grupa «Kings of Leon»Šovakar, 25. jūnijā Mežaparka Lielo estrādi pieskandinās slavenā amerikāņu grupa «Kings Of Leon», kas Rīgā viesosies ar albuma «Mechanical Bull» koncerttureju.

«Kings of Leon» koncerts solās būt vērienīgākais un krāšņākais grupas 15 gadu pastāvēšanas laikā. Fanus sagaida aizraujošs lāzeru šovs un video kolāža, kas atsauks atmiņā grupas pirmsākumus un karjeras spožākos panākumus.

Savu zvaigžņu stunda grupa piedzīvoja pēc albuma «Only by the Night» izdošanas 2008.gadā. Albumā tika iekļauti tādi mūsdienu hiti kā «Use Somebody» un «Sex On Fire».

«Kings of Leon» iesildīs britu rokgrupa «The Horrors», kas savu debiju piedzīvoja 2006. gadā. Līdz šim brīdim grupa ir izdevusi četrus studijas albumus Strange House (2007), Primary Colours (2009),  Skying (2011) un Luminous (2014). Pēdējais albums ticis atzīts par labāko britu albumu.

Koncerta norises vietas ieejas tiks atvērtas plkst.18:00, kad estrādes teritorijā darbu sāks arī ēdienu un dzērienu tirdzniecības vietas. Plkst. 20:30 skatuvi iesildīs koncerta viesi - britu grupa «The Horrors», pēc viņu uzstāšanās uz skatuves kāps arī vakara "vaininieki"- grupa «Kings Of Leon».

Koncerta organizatori aicina uz koncertu doties ar sabiedrisko vai velo transportu. Tiks nodrošināti papildus reisi 11.tramvaja maršrutā, savukārt auto īpašnieki tiek brīdināti, ka auto novietošana būs iespējama tikai «Rīgas satiksmes» oficiālajās stāvvietās.

Koncerta biļetes nopērkamas «Biļešu servisa» un «Ticketpro» kasēs un internetā, kā arī pie ieejas koncerta norises vietā.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas