Šovakar uz Hennessy Artistry skatuves Rīgā kāps leģendārā deju mūzikas zvaigzne SoniqueJau šovakar, 5. decembrī, Rīgā, uz kluba Coyote Fly skatuves koncertšova Hennessy Artistry ietvaros kāps deju mūzikas leģenda Sonique, kuras hiti It Feels So Good un Sky labi zināmi un liks dziedāt līdzi jebkuram mūzikas cienītājam.

Koncertšovu papildinās arī unikāla uzstāšanās, kurā savus spēkus apvienos elektrisko vijoļu trio Violina no Igaunijas un pašmāju pazīstamais mūziķis Mārtiņš Ruskis, izpildot labi zināmus pasaules hitus jaunās, vēl iepriekš nedzirdētās skaņās un tā iemiesojot Hennessy Artistry būtību – starptautisko kultūru saspēli un muzikālo žanru sapludināšanu.

Kā viena no galvenajām zvaigznēm šī gada Hennessy Artistry koncertšovā iemirdzēsies pasaules slavu un atzinību iekarojusī Sonique, kura kopā ar Igaunijas elektrisko vijoļu trio Violina izpildīs savas deju zāļu un klubu himnas, dodot tām jaunu un svaigu skanējumu. Arī pašmāju mūziķis Mārtiņš Ruskis kopā ar Violina izpildīs sev neierastu un auditorijai vēl nepieredzētu repertuāru un pārsteigs ne vienu vien klausītāju ar pasaulslaveno hitu izpildījumiem un jaunu muzikālo ampluā.

Koncertšovs apmeklētājus priecēs gan ar neaizmirstamu koncertprogrammu enerģisku, atraktīvu mākslinieku izpildījumā, gan ar spilgtu vizuālo šovu. Eklektisko atmosfēru papildinās meistarīgi pagatavoti Hennessy Very Special kokteiļi – tie, tāpat kā pats Hennessy Artistry koncertšovs, atklāj Hennessy moderno un avantūrisko pusi. Koncertšovs ar katru gadu tiek papildināts ar jauniem elementiem un svaigām niansēm, vienlaikus saglabājot pasākuma pamatideju - mākslu miksēt, sapludināt un jaukt ierastās robežas, lai radītu ko patiešām unikālu.

Hennessy jau ilgus gadus iedvesmojis un izaicinājis mūziķus, jo īpaši jaunos talantus, kuri savā daiļradē nebaidās apvienot dažādus mūzikas stilus. Teju tāpat kā izcilākie konjaka kokteiļu jaukšanas meistari, kuri nevilcinās izkāpt ārā no ierastajiem rāmjiem un radīt arvien jaunus garšas piedzīvojumus.

Hennessy Artistry koncertšovos visā pasaulē piedalījušies tādi mākslinieki kā grupa The Roots, Mike Posner, Mary J. Blige, E.V.E., Erykah Badu, Q-Tip, Kat Delun un citi. Latvijā Hennessy Artistry iepriekšējo trīs gadu laikā uzstājušies vairāki pasaulē un Latvijā iemīļoti mūziķi, tostarp deju un klubu mūzikas vokālists Kristians Burns (Christian Burns) no Lielbritānijas, house mūzikas izpildītājs Erols Reids (Errol Reid), DJ Monsta, Musiqq, čellu trio Melo-M, marimbas virtuozs Rihards Zaļupe, dziedātājas Aija Vītoliņa un Ieva Sutugova, kā arī Liepājas Simfoniskais orķestris.

Ieeja pasākumā tikai ar ielūgumiem. Konkursa kārtībā ielūgumus būs iespējams iegūt, sekojot jaunumiem un piedaloties Hennessy Latvia aktivitātēs vietnē https://www.facebook.com/HennessyLatvia.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas