Šovasar Jūrmalā uzstāsies Matteo Bocelli

-compressed

Itāļu šarms un brīnišķīgās balss maģija - šovasar Latvijā pirmo reizi uzstāsies dziedātājs un komponists Matteo Boсelli. Leģendārā tenora Andrea Bocelli dēls pēc debijas albuma “Matteo” izdošanas devās plašā turnejā, kuras ietvaros 14. jūnijā sniegs koncertu arī Dzintaru koncertzālē.

Matteo Bocelli audzis klasiskās mūzikas, kā arī tādu izcilu mākslinieku kā Frenka Sinatras un Vitnijas Hjūstones, dziesmu pavadībā. Vēlāk par viņa elku kļuvis arī Eds Širāns. Sākot ar bērnības gadiem, Matteo ieguvis vispusīgu muzikālo izglītību, studējot dziedāšanu un klavierspēli Mūzikas konservatorijā Lukā, Itālijā.

Kā dziedātājs Matteo Bocelli pirmo reizi izpelnījās uzmanību, kad viņa skaistā balss kļuva par perfektu pavadījumu viņa slavenajam tēvam albuma “Sí” duetā “Fall on Me”. Taču klausītājiem bija jāgaida vēl daži gadi, pirms daudzsološais dziedātājs sāka savu personīgo mūzikas karjeru. 2020. gadā viņš izdeva pirmo singlu, skaisto mīlas dziesmu “Solo”, kurā klasiskās ārijas elementi apvienoti ar pop melodiju. Un tikai 3 gadus vēlāk, 2023. gada vasarā, Matteo Bocelli beidzot izdeva savu ilgi gaidīto debijas solo albumu “Matteo”, kam sekoja turneja pa ASV, Eiropu un Austrāliju.

Viņa koncertus raksturo ekskursi daudzajos mūzikas žanros: no klasiskās mūzikas līdz patīkamai itāļu samtainajai popmūzikai un slavenu starptautisku hitu interpretācijām, ar vieglumu, ko pavada skaista, raksturīga balss. Matteo ir ļoti dabisks un atvērts savu dzīvo uzstāšanos laikā, izbaudot sirsnīgu mijiedarbību ar publiku.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas