“Splendid Palace” Studentu nakts kopā ar Vudiju Alenu11. septembrī studenti un kino gurmāni pārņems kinoteātri Splendid Palace, lai pirmie redzētu Vudija Allena jaunākās filmas “Nesaprātīgs cilvēks” pirmizrādi un baudītu izmeklētu kino izlasi un studentu ballīti līdz agram rītam.

Kinoteātris šim vakaram sagatavojis īpašu piedāvājumu – biļete uz pirmizrādes seansu – 2 eiro, bet uz visām četrām filmām kopā - 6 eiro. Paralēli filmu baudīšanai, skatītājus izklaidēs laba mūzika un īpašie dzērieni no “Film Noir” kinokafejnīcas. Vakara sākums plkst. 20:30 ar kino eksperta ievadvārdiem par režisoru, komiķi un mūziķi Vudiju Allenu.

Piektdienas kino programma paredzēta visas nakts garumā ar četrām kritiķu un skatītāju atzinīgi novērtētām filmām - Allena humora caurstrāvoto “Nesaprātīgs cilvēks”, Merilas Strīpas benefici filmā “Roķīgā mamma”, Kannu festivāla atklāšanas filmu “Karstās asinis” un sensacionālo viena kadra urbāno drāmu “Viktorija”, kuras seanss gaidāms 3:30 naktī. Filmas tiks rādītas angļu, vācu un spāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Filma “Nesaprātīgais cilvēks” ir Vudija Alena jaunākais meistardarbs, kas vēsta par filozofijas profesoru Eibu Lukasu, kurš ieradies strādāt mazā universitātes pilsētā. Jāpiebilst, ka Vakīna Fīniksa atveidotais Eibs atrodas eksistenciālā pusmūža krīzē. Pasniedzējam nekas dzīvē nesagādā prieku, viņš ir zaudējis interesi par visiem saviem hobijiem un atrodas emocionāla bezdibeņa priekšā. Negaidīti viņš atrod jaunu nozīmi savai dzīvei, kad uzsāk romantiskas attiecības ar savu labāko studenti Džilu, kuras lomā iemiesojusies šarmantā Emma Stouna.

Studentu nakts seansu laiki:

11.09. seanss 20:30 „Nesaprātīgs cilvēks” Biļete
11.09. seanss 23:00 „Karstās asinis” Biļete
12.09. seanss 1:30 „Roķīgā mamma” Biļete
12.09. seanss 3:30 „Viktorija” Biļete

Ieeja: 4.50 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 3.50 EUR, pērkot ABONEMENTU (uz 4 filmām) – 6.00 EUR. Uz pirmizrādes seansu plkst. 20:30, ieeja - 2.00 EUR.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas