Staro Rīga laikā SEB banka piedāvās rīdziniekiem veidot gaismas stāstus 1302 m2 platībā

SEB banka piedāvā iespēju visiem Staro Rīga festivāla apmeklētājiem parādīt un pastāstīt savu gaismas un krāsas stāstu. Vietas pietiks visiem stāstiem, jo gleznošana, jeb precīzāk krāsu jaukšana, norisināsies uz 1302 kvadrātmetru liela laukuma pašā Vecrīgas sirdī uz SEB bankas Rīdzenes filiāles ēkas Vaļņu ielā 11.

Īpaši šim projektam ir sapulcēta profesionāļu komanda un izveidota atbilstoša datorgrafika, kas ar sensoru palīdzību nolasīs cilvēka ķermeņa kustības, tādejādi ļaujot katram festivāla apmeklētājam uzburt savu unikālo gaismas un krāsas stāstu. Galvenā projekta ideja ir iesaistīt visus interesentus un kopīgi radīt Staro Rīga festivāla gaismas spēles, kas tiks atspoguļotas uz visas ēkas 1302  kvadrātmetru platībā.

Ar video un gaismu instalācijas palīdzību SEB banka kopā ar Staro Rīga organizatoriem vēlas atgādināt, ka savu stāstu, līdzīgi kā kopīgās attiecības, biznesu vai privāto pasauli, mēs veidojam paši. Tikai piedaloties ar savām domām, darbiem un idejām, mēs savu stāstu varam virzīt un attīstīt tieši tā, kā vēlamies.

SEB banka un gaismas festivāla Staro Rīga organizatori aicina – atnāc no 17. līdz 20. novembrim pie SEB Rīdzenes filiāles ēkas Vaļņu ielā 11 - pastāsti un parādi savu stāstu!


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas