Starptautiskā Teātra diena Dailes teātrī27. martā – Starptautiskajā Teātra dienā – Dailes teātrī notiks Andra Bērziņa, Harija Spanovska, Jāņa Paukštello un Raimonda Paula v.nos. ceremonijorķestra koncertprogrammas „Miers un Bērziņš!” , izstādes „Dailes teātra arhīva jaunieguvumi” atklāšana, kā arī citas aktivitātes.

Plkst. 18.00 Mazajā zālē interesenti aicināti uz tikšanos ar Latvijas Kara muzeja speciālistu Kārli Dambīti, kurš pirms Raimonda Staprāna dokumentāldrāmas „Gūsteknis pilī” izrādes (sākums plkst. 19.00) aicinās gūt plašāku ieskatu vēsturiskajos notikumos. Uz šo izrādi skolēni, studenti, skolotāji un pensionāri aicināti iegādāties biļetes ar 50% atlaidi.

Plkst. 18.20 notiks Dailes teātra un uzņēmuma „Eastcon” sadarbības akcijas „Laimē, baudot daili!” noslēguma izloze, kurā pēc nejaušības un veiksmes principa tiks noteikti laimētāji, kas balvā iegūs Dailes teātra abonementus un dāvanu kartes.

Plkst. 18.40 tiks atklāta izstāde „Dailes teātra arhīva jaunieguvumi”. Šopavasar teātra arhīvs papildinājies ar vairākiem jauniem foto un preses materiāliem par teātra dibinātāju, aktieri un režisoru Eduardu Smiļģi. Sagaidot Teātra dienu, Dailes teātris izveidojis nelielu ieskatu dažos nozīmīgos šīs radošās personības dzīves un darba brīžos. Gan šo ekspozīciju, gan arī laikmetīgās mākslas izstādi „Būt vai nē” Dailes teātra Mākslas telpā „Brīvības 75” aicināts aplūkot ikviens interesents, arī neiegādājoties biļeti uz izrādi.

Tikai 27. martā Dailes teātra Skatītāja karte gan teātra foajē, gan kasē būs nopērkama par īpašu cenu – 3 latiem.

Dailes teātris durvis vērs jau no plkst. 17.45.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas