SuperBingo vadīšanu pamet gan Feldmane, gan LaseTV3 raidījums SuperBingo skatītājus pārsteigs ar divām jaunām raidījuma vadītājām! No 2. oktobra ik svētdienas rītu Armands Simsons būs redzams kopā ar Elīnu Kokinu vai Kristu Pesecku.

Elīna Kokina ieguvusi maģistra grādu Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, piedalījusies dažādu Eiropas Savienības projektu īstenošanā, bijusi aģentūras Mis Latvija sabiedrisko attiecību speciāliste un ir māmiņa četrus gadus vecajam dēliņam, ziņo portāls Apollo.lv.

Savukārt, Krista Pesecka ir jauna žurnāliste, kura nupat Latvijas Universitātē ieguvusi Sociālo zinātņu bakalaura grādu komunikācijas zinātnē, vadījusi LTV7 raidījumu «OK», strādā meiteņu žurnālā «Avene», kā arī bijusi modeļu aģentūras «Vacatio» modele un piedalījusies šovā «Latvijas Princese».

Līdzšinējās «SuperBingo» vadītājas uzsākušas jaunus dzīves ceļus - Ieva Lase pieņēmusi lēmumu sekot savai mīlestībai un pārcelsies uz dzīvi Dānijā. Bet Iveta Feldmane pieņēmusi lēmumu daudz nopietnāk pievērsties televīzijas raidījumu producēšanai.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas